Upływającego czasu i towarzyszącemu mu oznak starzenia nie da się zatrzymać. Jednak dzisiejsza medycyna estetyczna oraz kosmetologia oferują w swoich zakresie wiele zabiegów redukujących oznaki starzenia takie jak: zmarszczki, wiotkość skóry, bruzdy, chomiczki, nie wyostrzony kontur twarzy. W zależności od wskazań i przeciwwskazań można pokusić się o zabiegi bardziej i mniej inwazyjne. Jednak czy istnieje sposób na lifting bez użycia skalpela?

Coraz częściej zabiegi chirurgicznego liftingu twarzy odchodzą w niepamięć na rzecz mniej inwazyjnych a również przynoszących doskonałe efekty zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Są to zabiegi charakteryzujące się bezbolesnością, krótkim okresem rekonwalescencji, niosących ze sobą mało powikłań pozabiegowych oraz szybszym efektem końcowym.

Jaki zabieg liftingujący wybrać?

Do najskuteczniejszych zabiegów liftingujących skórę należy między innymi zabieg HIFU.

HIFU – najgłębszy lifting na rynku kosmetologicznym. Zabieg sięga aż do powięzi mięśniowej powodując obkurczenie warstwy SMAS. Dodatkowo w wyniku działania ultradźwięków dochodzi do stymulacji do produkcji nowego kolagenu oraz elastyny oraz skurczu włókien kolagenowych już obecnych w naszej skórze. Zabieg należy do bezbolesnych i nie jest wymagane znieczulenie miejscowe. Efekty zabiegów widoczne są po około 90 dniach.

Jakie są wskazania do zabiegu HIFU?

  • Utrata jędrności skóry
  • Opadanie policzków, tworzenie się chomiczków
  • Drugi podbródek
  • Głębokie bruzdy
  • Zmarszczki pod oczami, na czole, szyi czy dekolcie
  • Utrata konturu twarzy
  • Opadanie kącików ust

Gdzie wykonać zabieg HIFU na twarz w Warszawie?

Zabieg Hifu na twarz w Warszawie można wykonać w klinice RosaMed na Ochocie. Ceny zabiegów na twarz zaczynają się od 1500zł. Jest również możliwość wykonania zabiegu na poszczególne partie takie jak: okolica oczu, czoło, policzki, podbródek, szyja czy dekolt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj