Agregat malarski to profesjonalne urządzenie, które pozwala na znaczące zwiększenie wydajności, efektywności i tempa malowania dużych powierzchni. Sprzęt tego typu wykorzystywany jest zarówno przez profesjonalne firmy działające w sektorze budowlanym i przemysłowym, jak i przez osoby prywatne chcące perfekcyjnie, równomiernie i szybko pokryć ściany. Sprawdź, jaki agregat malarski warto kupić.

Specjalistyczny agregat malarski dla profesjonalistów

Agregat malarski może być wykorzystywany do malowania ścian zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów budowlanych. Dzięki rozpylaniu farby, malowanie agregatem pozwoli pokryć trudno dostępne miejsca bez konieczności stosowania pędzli i wałków czy drabin.

Oferta agregatów malarskich składa się z dwóch grup urządzeń: tłokowych oraz membranowych. Te pierwsze odznaczają się większą wydajnością oraz nieco większą funkcjonalnością. Z kolei agregaty membranowe cechują się niższym kosztem zakupu i eksploatacji, a także łatwiejszą obsługą. Sprawdź, jakie agregaty malarskie chętnie wybierają polscy fachowcy.

Agregat malarski Titan Impact 400 Skid

Agregat malarski Titan Impact 400 Skid to kompaktowe, funkcjonalne i atrakcyjne cenowo urządzenie, które perfekcyjnie sprawdzi się do użytku domowego oraz do mniej wymagających profesjonalnych realizacji. Agregat pozwoli nałożyć wszystkie lakiery, podkłady, farby, wyprawy elewacyjne oraz bejce. Maksymalna długość jego przewodu to 60 m, a węża 90 m.

Prezentowany agregat malarski zapewnia wydajność do 1,78 l/min i pracuje na ciśnieniu roboczym do 200 barów. Sprzęt zasilany jest z gniazdka jednofazowego i jest kompatybilny z dyszami o wymiarze do 0,021”. Niewielkie gabaryty oraz mała masa sprawiają, że agregat jest łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Agregat malarski Wagner Prospray PS 3.29

Agregat malarski Wagner Prospray PS 3.29 to zaawansowany technologicznie hydrodynamiczny agregat napędzany nowoczesnym bezszczotkowym silnikiem elektrycznym o mocy 1,72 kW i sterowany za pomocą czytelnego wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Sprzęt pozwala na nakładanie farby w systemie airless, zapewniając wysoką wydajność i efektywność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia farby. Wbudowany potencjometr umożliwia precyzyjną elektroniczną regulację ciśnienia, a system DESC utrzymuje stałe parametry pracy podczas aplikacji powłok.

Agregat Malarski serii PS 3.29 jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami farb i może pracować w układzie z dwoma pistoletami. Sprzęt zapewnia wydajność do 3 l/min, a maksymalny rozmiar jego dyszy to 0,029”.

Agregat malarski Wagner Superfinish SF33 Plus Spraypack

Wagner Superfinish SF33 Plus Spraypack to pełni profesjonalny i jeden z najbardziej zaawansowanych agregatów malarskich na rynku. Urządzenie wykonane jest z najlepszej jakości materiałów, przez co zapewnia dużą odporność na trudne warunki pracy, jednocześnie oferując doskonałą wydajność i trwałość. Agregat malarski wyposażony jest w mocny silnik elektryczny o mocy 2,2 kW, zapewnia wydajność do 4,3 l/min. Producent zaimplementował w nim technologię QLS i podświetlany przełącznik wielofunkcyjny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj