Wydawać by się mogło, że w dobie Internetu druk materiałów reklamowych odejdzie do lamusa i liczba drukarni znacząco spadnie. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie, gdyż rynek poligraficzny rozwija się w tempie błyskawicznym, a nowoczesne technologie mają zdecydowanie pozytywny wpływ na ten rozwój. Drukarnie internetowe cieszą się coraz większą popularnością i zyskują szerokie grono stałych klientów. Zobaczmy, dlaczego warto korzystać z ich usług.

Drukarnia internetowa to możliwość składania zamówień szybko i bez wychodzenia z domu. Jedną z podstawowych zalet drukarni internetowych jest możliwość składania zamówień zdalnie, za pośrednictwem Internetu. Na stronie można samodzielnie ustawić wszystkie parametry druku, załadować projekt, opłacić go i czekać na przesyłkę kurierem. W ten sposób można zamówić nie tylko proste ulotki reklamowe czy plakaty, ale również baner, identyfikatory, notesy, bloczki, teczki, zakładki, zaproszenia i wiele innych materiałów drukowanych.

Możliwość samodzielnego wyboru parametrów

Wybierając drukarnię internetową możesz samodzielnie wybrać wszystkie parametry wydruku. Liczba możliwości jest zależna od tego, co chcesz wydrukować, ale do wyboru będzie rozmiar wydruku, materiał, z którego ma być wykonany oraz liczba kolorów. W przypadku wydruków notesów czy biuwarów możesz wybrać również sposób i miejsce łączenia kartek, a w przypadku wizytówek i teczek – sposób uszlachetnienia.

Oczywiście parametry te możesz również wybrać korzystając z drukarni stacjonarnej, ale w drukarni internetowej zmieniając parametry widzisz od razu różnicę w cenie. To znacząco skraca i upraszcza czas składania zamówienia. Nie musisz wymieniać kilku czy kilkunastu maili z pracownikiem drukarni, żeby wybrać zestaw parametrów dla Twojego zamówienia i poznać cenę każdego z nich. W drukarni internetowej wystarczy kilka minut, by poznać koszty wydruku w zależności od wybranego zestawu parametrów i nakładu.

Drukarnia internetowa – podpowiada jak przygotować projekt

W drukarni internetowej znajdziesz pełne wsparcie przy przygotowaniu projektu. Na stronie są bowiem opublikowane wskazówki na temat tego, jak przygotować projekt oraz informacje o tym, jakich błędów należy unikać. Jeśli będziesz stosować się do nich jak należy, to przygotujesz projekt w odpowiedni sposób, co zagwarantuje Ci, że wydruk spełni Twoje oczekiwania.

To tylko kilka głównych powodów, dla których warto wybrać drukarnię internetową. Bez wątpienia jest ich jeszcze więcej, ale naszym zdaniem już te trzy wystarczą do przekonania Cię, że warto korzystać z drukarni internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj