Sektor publiczny to specyficzny obszar, który obejmuje własność państwową i oferuje pracę w jednostkach takich jak administracja państwowa, samorządowa, służba zdrowia, sądownictwo itp. Zakres funkcji i stanowisk, którymi dysponuje sektor publiczny jest bardzo szeroki i przyciąga sporo zainteresowanych. Liczba chętnych na stanowiska państwowe jest coraz większa, co jest przyczyną wzmożonej konkurencji na rynku pracy. Aby wyróżnić się na tle kandydatów na interesujące stanowisko, warto zadbać o podniesienie swoich kwalifikacji.

Wyjdź przed szereg

Rynek pracy jest pełen specjalistów z dziedziny administracji państwowej z dyplomem ukończenia studiów wyższych i tytułem licencjata lub magistra. W kwestiach zawodowych warto jednak zrealizować coś więcej niż tylko wymagane minimum. Podyplomowe studia administracyjne to doskonały sposób na to, aby doszlifować swoje umiejętności i nabyć nowe kompetencje w wybranej dziedzinie. Kolejne lata nauki i dokształcanie się w zawodzie to z punktu widzenia pracodawcy atut i coś, co pozwala wyróżnić się spośród innych kandydatów podczas rekrutacji. Dodatkowe umiejętności sprawiają, że w oczach pracodawcy zyskujesz kolejny plus w postaci docenienia starań w dążeniu do rozwoju i samorealizacji.

Nasze specjalności

ISP oferuje trzy specjalności w zakresie Prawa i Administracji: Administracja i Zarządzanie Publiczne, Prawo Unii Europejskiej oraz Zamówienia Publiczne. Wykłady i zajęcia nastawione są na praktyczne zdobywanie wiedzy. ISP kładzie szczególny nacisk na wykłady interaktywne i zajęcia praktyczne oparte na case study, ćwiczeniach indywidualnych oraz pracy w zespole. Studiowanie w ISP daje więc nie tylko świadectwo dodatkowych umiejętności, ale także mnóstwo specjalistycznej wiedzy nabytej podczas ciekawych zajęć, którą można z powodzeniem wykorzystać w przyszłości.

Kwalifikacje wykraczające poza standardy to atut z punktu widzenia przyszłego pracodawcy. Świadczą nie tylko o ambicji i chęci rozwoju osobistego kandydata, ale także o tym, że posiada on niezwykle cenne, nadobowiązkowe umiejętności. Zapisz się na studia podyplomowe w ISP i zyskaj nowy, konkurencyjny poziom, który rozszerzy Twoje możliwości i da szansę na awans.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj