Winietki ślubne coraz śmielej wkraczają na weselne stoły, są bowiem doskonałym rozwiązaniem zarówno dla gości, jak i obsługi. Dzięki nim nie ma przypadkowego zajmowania miejsc, a więc nie ma niezręcznych sytuacji. Takie winietki są nie tylko praktycznym dodatkiem, ale też ważnym elementem dekoracyjnym. Dlatego warto dobrze przemyśleć ich stylistykę.

Jakie winietki ślubne wybrać – tradycyjne czy nowoczesne?

Jeśli zależy nam na szybkim i bezpiecznym wyborze, możemy oczywiście postawić na winietki klasyczne, których kolorystka czy motyw przewodni będą pasowały do reszty dekoracji. Możemy jednak postawić na oryginalność i zaskoczyć naszych gości. W tym celu wystarczy umieścić je na wybranych przedmiotach, takich jak chociażby kawałek drewienka, w słoiczkach czy flakonikach, albo też wpiąć je w coś słodkiego, np. jakiś owoc, ciasteczko lub babeczkę.

Ciekawym pomysłem jest też umieszczenie – w formie winietek – małych zdjęć gości albo też przygotowanie specjalnych magnezów z imionami i nazwiskami uczestników wesela oraz datą ślubu. Takie magnezy goście zabiorą ze sobą do domu i będą mogli przypiąć je chociażby na lodówkę.

Przy wyborze odpowiednich winietek ślubnych, czy to tradycyjnych czy stylowych, warto jednak pamiętać by były utrzymane w stylistyce przyjęcia weselnego. Powinny one pięknie wkomponować się w całość aranżacji i stanowić jej dopełnienie.

Winietki ślubne jako podziękowanie dla gości

Winietki ślubne – https://abforwedding.pl/winietki-slubne/ mogą stanowić też formę podziękowania dla gości, jak to jest chociażby przy wspominanych wcześniej winietkach – magnesach. Takie atrakcyjne winietki każdy może zabrać ze sobą do domu. Wystarczy dopisać na nich, oprócz imienia i nazwiska, podziękowania za przybycie.

Winietki ślubne mogą przybrać również formę opakowania na drobne podarunki dla gości, takie jak chociażby drobne słodkości. Niektórzy decydują się na winietki – przypinki z imieniem. Dzięki temu zabiegowi znacznie łatwiej jest nawiązać kontakt z nowo poznanymi weselnikami. A poza tym taka przypinka stanowi miłą pamiątkę po udanym przyjęciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj