Zdrowie jest najważniejszym zasobem, który posiadamy. Zapewnia nam ono efektywność i możliwość spełniania się zarówno w swoich pasjach, kontaktach interpersonalnych, gronie rodzinnym i pracy zawodowej. Bardzo istotna jest tutaj kwestia profilaktyki. Gdy pojawiają się niepokojące objawy i dolegliwości należy niezwłocznie udać się do lekarza – co bywa niestety trudne. Umówienie wizyty bywa nader czasochłonne podobnie jak dopasowanie odpowiedniego terminu i dostanie się do gabinetu konkretnego specjalisty.

Jak zadbać o zdrowie pracowników?

Bardzo dobrym sposobem na zadbanie o zdrowie pracowników i usprawnienie procesu umawiania ich ewentualnych wizyt lekarskich są pakiety medyczne Enel-med. Oferty operatorów usług medycznych skierowane są do dużych i małych firm i bez problemu odnaleźć można te, oferujące kompleksowe zestawy wsparcia zdrowotnego. Pracodawcy, którzy wybierają pakiet pracowniczy Lux-med znacząco zyskują w oczach potencjalnych pracowników, zmniejszają ryzyko długotrwałej nieobecności pracownika na swoim stanowisku z przyczyn zdrowotnych a poziom lojalności i zadowolenia ze współpracy istotnie wzrasta. Jest to również bardzo dobrym sposobem na uatrakcyjnienie proponowanych umów oraz kreowanie na rynku pozytywnego wizerunku swojej firmy.

Co zyskuje pracownik?

Pakiety medyczne dla firm zapewniają pracownikowi szybki dostęp do specjalistycznych placówek medycznych oraz wielkie odciążenie w postaci oszczędności czasu, braku potrzeby stania w długich kolejkach w celu umawiania wizyt, odbierania wyników badań laboratoryjnych czy zamawiania recept. Operatorzy usług medycznych dają szeroką możliwość umawiania się na wygodne wizyty w trybie online ze specjalistami, wystawienia e-recept, krótkiego oczekiwania na realizację wizyty lekarskiej, domowe wizyty internisty lub pediatry w nagłych przypadkach, sprawnego dostania się do lekarza medycyny pracy. Usprawnienia te sięgają również zakresu pracy psychologicznej, przeprowadzania interwencji kryzysowych. Pracownik po przebytych operacjach lub urazach w bardzo szybki sposób będzie mógł skorzystać z usług rehabilitacyjnych i tym samym przyspieszyć swój okres rekonwalescencji i powrotu do pracy. Operatorzy usług medycznych tworząc pakiety medyczne dla firm zadbali również o szeroki zakres profilaktyki, poprzez przeprowadzanie szkoleń m.in. z radzenia sobie ze stresem, ergonomii w miejscu pracy, zdrowego odżywiania, profilaktyki nowotworów u kobiet i mężczyzn.

Zadbanie o zdrowie pracowników, ich komfort i bezpieczeństwo jest na wyciągnięcie ręki. Wizyty lekarskie nie muszą być długim oczekiwaniem w kolejkach, uporczywym szukaniem specjalisty z wolnym terminarzem, co potrafiło niejednokrotnie spędzać sen z powiek pacjentom oraz odstraszać od podjęcia interwencji medycznej odpowiednio wcześniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj