Zalet, jakie oferuje system monitoringu GPS jest bardzo wiele. Tak samo jak ofert dostępnych na rynku. Z artykułu dowiesz się czym jest nowoczesny monitoring, jak usprawni działania w Twojej firmie i na co zwrócić uwagę decydując się na taką usługę.

Polski kierowca pracujący w firmie transportowej według badań OCKR rocznie przejeżdża nawet 200 tyś. kilometrów, dodatkowo, rekordziści w trasie spędzają nawet 294 dni. W takiej sytuacji i wynikającego z niej natłoku pracy oraz zleceń trudno często o pełną kontrolę, czy odpowiednią optymalizację zleceń. Warto zatem, zwłaszcza, gdy firma się rozwija zainwestować w nowoczesny i dobry jakościowo monitoring floty, który usprawni działania oraz planowanie, co w konsekwencji wpłynie na redukcję zbędnych kosztów, a tym samym zaowocuje wzrostem zysków firmy.

Czy faktycznie warto inwestować w systemowe rozwiązania, które mają na celu monitoring samochodów? Może lepiej zdecydować się na stworzenie go samodzielnie, od zera? Specjaliści w tej dziedzinie dają jednoznaczną odpowiedź – firmy zdecydowanie powinny postawić na kompleksowy system monitoringu GPS.

Dlaczego? Przede wszystkim jest to bardziej opłacalne, dodatkowo, dziś zaawansowane oprogramowania do monitoringu GPS takie jak te, oferowane przez firmę VerizonConnect to rewelacyjne systemy służące do namierzania, monitorowania i zarządzania mobilnymi pracownikami.

Monitoring GPS pojazdów to opcja stałego i bieżącego wglądu w aktywności floty, dzięki czemu nie traci się czasu na kontakt z kierowcą i aktualizacje jego pozycji, czy prędkości. Warto tu zaznaczyć, że system pozwala również na łatwe i szybkie wydawanie dyspozycji. Wszystkie te funkcje mają niebagatelny wpływ na optymalizację i usprawnienie pracy.

Dodatkowo monitoring floty tego typu pozwala na generowanie raportów, które dostarczą takich informacji, jak stopień zużycia paliwa, wydajność kierowcy, czy jego styl jazdy. Dzięki temu łatwo znaleźć wcześniej niezauważone koszty, zwiększyć produktywność lub zorientować się, czy zespół realizuje ustalone przez daną organizację cele biznesowe.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, jakie oferuje system monitoringu GPS żaden przedsiębiorca nie powinien zastanawiać się długo, bo ta inwestycja szybko się zwróci. Dodatkowo stanowi ona szansę na rozwój firmy i wyprzedzenie konkurencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj