Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku, najwyższy czas zacząć myśleć o tym, jak go pożegnamy. Jeśli nie jesteś zwolennikiem wystawnych sylwestrowych balów, a cenisz sobie raczej ciszę i majestat gór, już teraz pomyśl o rezerwacji noclegu w Tatrach. Chcesz uniknąć tłumów, ale zostawić sobie możliwość dołączenia do imprezy w Zakopanem? Wybierz hotel w Kościelisku.

Przełom roku to czas podsumowań i wynikających z nich postanowień. Jak wiele z tego, o czym marzyłeś, udało ci się osiągnąć? Co możesz zrobić, żeby 2022 był jeszcze lepszy? Chwileczkę! Zanim zaczniesz podejmować jakiekolwiek ważne decyzje na nadchodzący rok, należy ci się chwila odpoczynku. A gdzie najlepiej odpoczywa się zimą? Oczywiście w Tatrach!

Chcesz spędzić Sylwestra w górach? Spiesz się z rezerwacją

Okres świąteczny to tzw. wysoki sezon w polskich górach. Zaśnieżone stoki, wydarzenia rozrywkowe i wciąż żywa tradycja góralska przyciągają tu zimą tłumy. Chcesz mieć gwarancję, że spędzisz Sylwestra w naprawdę dobrym hotelu? Spiesz się z rezerwacją. Listopad to ostatni dzwonek na bookowanie sylwestrowo-noworocznych noclegów w Zakopanem i okolicach.

Zanim zarezerwujesz pokój w konkretnym hotelu, upewnij się, że jego charakter będzie ci odpowiadał. Lubisz tętniące życiem, głośne miasteczka? Szukaj noclegu w pobliżu Krupówek. Stronisz od tłumów, a zależy ci raczej na odpoczynku w ciszy i chłonięciu urody Tatr? Zarezerwuj nocleg w Hotelu Eco Tatry w Kościelisku. Ośrodek wypoczynkowy położony jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, co oznacza, że goście z okien swoich pokojów mogą podziwiać Giewont, a krótki spacer dzieli ich od wejścia na najciekawsze górskie szlaki.

Zaplanuj Sylwestra i Nowy Rok w górach

Nowy Rok jaki, cały rok taki! Znaczenia tego przysłowia raczej nie trzeba wyjaśniać; natomiast warto zadbać o to, by przywitanie nowego roku było jak najbardziej udane. Będąc już w Tatrach, masz wiele możliwości. W tym roku do Zakopanego ma powrócić „Sylwester Marzeń” – możesz więc dołączyć do grona świętujących pod sceną. Jeśli w sylwestrową noc wolisz się zrelaksować, a rankiem wyruszyć na spacer po górach – zostań w Kościelisku. W ofercie wspomnianego wcześniej Hotelu Eco Tatry znajdziesz pakiet sylwestrowy, który obejmuje komfortowe zakwaterowanie, pyszne, ekologiczne posiłki i dostęp do strefy SPA. Po nocnym wypoczynku będziesz mógł wyruszyć na szlak lub… pożyczyć hotelowe sanki i spędzić trochę czasu na szalonej zabawie w śniegu. Jeśli wierzyć przysłowiu, taki Nowy Rok zagwarantuje ci dobrą zabawę na cały 2022.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj