Spotkania firmowe organizowane dla pracowników uzależnione powinny być zarówno od celu oraz okazji – roli, jaką ma spełnić takie spotkanie, jak i firmowego budżetu. Zastanawiasz się, jak często je organizować, tak aby spełniały swoją funkcję i wywoływały entuzjazm? W tej kwestii nie można przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. Optymalna częstotliwość to 2 spotkania na rok.

Spotkania firmowe – zaskocz swoich pracowników!

Organizacja firmowych spotkań zbyt często wywołać może znużenie oraz brak poczucia, że jest to coś specjalnego oraz wyjątkowego – osiągnie się wtedy odwrotny skutek od zamierzonego. Gorsza sytuacja jest jednak w przypadku zbyt rzadkiej organizacji – takie spotkanie nie tylko bowiem integrują pracowników i wpływają na dobrą atmosferę w pracy, ale także sprawiają, że pracownicy czują, że firma o nich dba. Optymalna częstotliwość to około 2 spotkania na rok – jedno w 1 półroczu, kolejne w drugiej połowie roku. Oba te wydarzenia można podzielić ze względu na charakter – jedno mniej formalne w postaci, np. firmowego grilla, drugie bardziej formalne jako podsumowanie roku czy też firmowej Wigilii. Chcesz poznać więcej wskazówek i tajników udanego spotkania firmowego? Zapoznaj się z ofertą lokalu, w którym chcesz je zorganizować – najczęściej znajdziesz tam wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci w realizacji tego typu imprezy!

Spotkania firmowe – zorganizuj je w klimatycznym miejscu!

Co wpływa na powodzenie spotkania firmowego i dobre wrażenie uczestników? Zarówno klimat miejsca, w którym jest ono organizowane, serwowane jedzenie, oprawa muzyczna, jak i dodatkowe atrakcje. Ważny jest również dobry dojazd, jak i dopasowanie miejsca do liczby uczestników. Jeżeli organizujesz spotkanie firmowe w Warszawie bądź okolicy, to koniecznie zapoznaj się z ofertą eleganckiej i klimatycznej restauracji Naskrajnej.pl. Piękna aranżacja, doskonała lokalizacja, możliwość zorganizowania spotkań na zewnątrz, jak i w ogrodzie, a także przepyszna kuchnia i profesjonalna obsługa – to wszystko klucz do udanego spotkania, które zostanie w pamięci na długo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj