Keratynowe prostowanie włosów sprawia, że puszące się i niesforne włosy zamieniają się w proste włosy. Uzyskuje się efekt zdrowych, lśniących i gęstych włosów. Zabieg keratynowego prostowania włosów to fryzjerski hit na całym świecie. Od jakiegoś czasu jest jednym z najbardziej pożądanych zabiegów. Można go wykonać w salonie fryzjerskim i w domu. Cena keratynowego prostowania może zależeć od długości i gęstości włosów, renomy salonu i wielkości miasta. Po zabiegu trzeba pamiętać o profesjonalnej pielęgnacji włosów w domu. Bez względu na koszty w salonach fryzjerskich, żaden inny zabieg nie sprawi, że będą to niesamowicie lśniące włosy. Sprawdź, czy keratynowe prostowanie włosów jest dla Ciebie.

  1. Dla kogo zabieg keratynowego prostowania włosów?
  2. Rzecz o zabiegu keratynowego prostowania włosów

O keratynowym prostowaniu włosów wiedzą prawie wszyscy. Zabieg keratynowy sprawia, że włosy wyglądają jak z reklamy. Włosy po keratynowym prostowaniu prezentują się w zjawiskowy sposób. Prostowanie keratynowe wzbudza podziw. Efekty utrzymują około 3 miesięcy. O produktach do domowej pielęgnacji włosów po tym zabiegu, a także o produktach dedykowanych dla profesjonalistów przeczytasz na stronie amazonkeratin.pl.

Dla kogo zabieg keratynowego prostowania włosów?

Zabieg tego rodzaju w szczególności jest rekomendowany dla osób, które mają problem z ułożeniem włosów. Najczęściej chodzi o włosy elektryzujące się i puszące, na które nie działa standardowe prostowanie włosów w domu. W zasadzie jest to zabieg dla każdego rodzaju włosów, z wyjątkiem włosów zniszczonych częstym farbowaniem lub innymi zabiegami fryzjerskimi (na przykład po trwałej ondulacji).

Gładkie włosy można uzyskać w profesjonalnym salonie fryzjerskim lub można spróbować wykonać go samodzielnie w warunkach domowych. O to, ile kosztuje keratynowe prostowanie włosów, należy pytać salon fryzjerski w swojej okolicy. Przeciętnie jedna wizyta to koszt 300 zł. Przy włosach bardzo długich cena może osiągnąć pułap 900 zł.

Rzecz o zabiegu keratynowego prostowania włosów

Przez kilka dni po zabiegu trzeba zrezygnować z mycia włosów. Trzeba też zrezygnować z akcesoriów służących do spinania i wiązania włosów. Należy sprawdzać, czy na włosach nie ma zagnieceń. Jeśli takowe się pojawią na przykład po wstaniu z łóżka, wówczas trzeba włosy wyprostować za pomocą prostownicy.

Do pielęgnacji włosów najlepiej jest wykorzystywać kosmetyki profesjonalne lub kosmetyki drogeryjne najwyższej jakości. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że gładkie włosy utrzymają się nawet do 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj