Przyznaj to. Lekcje angielskiego w szkole to zbyt mało, aby perfekcyjnie opanować język. Obecnie technologia szturmem wdziera się do naszego życia, więc czemu nie skorzystać z tego faktu i nie zacząć uczyć się angielskiego przez Skype? Przeczytaj, dlaczego warto to zrobić.

Nauka angielskiego przez Skype jest wygodna

I to bardzo. Nie musisz zimą ubierać wielu warstw ubrań i przedzierać się przez pół miasta. Wszyscy wiemy jak nieraz kończą się popołudniowe eskapady – staniem w gigantycznych korkach. Jeśli wybierzesz naukę angielskiego przez Skype, będziesz mógł podczas lekcji siedzieć w wygodnym fotelu w swoim pokoju i popijać ulubioną kawę lub herbatę.

Natomiast latem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wyciągnął kocyk i rozłożył go pod drzewem. W tym miejscu także możesz uczyć się języka przez komunikator. Ważne, aby było spokojnie i atmosfera sprzyjała skupieniu.

Pobierając lekcje angielskiego przez Skype, zyskujesz czas

Każdy z nas jest zabiegany. Pewnie teraz myślisz, jak znaleźć czas na lekcje angielskiego przez Skype, kiedy trzeba: przygotować dzieci do przedszkola/szkoły, pójść do pracy, a potem ugotować obiad i zająć się domem. Spokojnie. Tak wygląda przeciętny dzień nas wszystkich, a jednak wiele osób znajduje godzinę na naukę języka.

Przez Skype uczą się biznesmeni w przerwie na lunch, mamy z małymi dziećmi i studenci, którzy nieustannie przygotowują się do egzaminów.

Lekcje angielskiego przez Skype możesz pobierać o dowolnej godzinie rano, po południu czy wieczorem. Native speaker dostosuje się do Twojego czasu. A co, jeśli coś Ci wypadło i nie możesz prowadzić konwersacji przez komunikator? Wystarczy, że powiadomisz o tym swojego lektora i przełożycie zajęcia na inny termin. Jak widzisz, nauka angielskiego pozwala Ci zyskać cenny czas. Pobierasz lekcje u siebie w domu o godzinie, jaka Ci odpowiada.

Nauka angielskiego przez Skype pozwoli Ci oszczędzić

Jak to możliwe? – zapytasz. Nie musisz wydawać na benzynę lub bilety komunikacji miejskiej, aby dojechać do szkoły językowej. Nie kupujesz też drogich podręczników, ponieważ native speaker przygotuje dla Ciebie materiały. Zresztą w sieci jest ich naprawdę mnóstwo. Ucząc się angielskiego przez Skype, masz gwarancję, że lektor prześle Ci zestaw ćwiczeń na miarę Twoich umiejętności. Pieniądze, które wydałbyś na zajęcia w szkole językowej i niezbędne materiały, możesz przeznaczyć na dodatkowe lekcje z native speakerem.

Wybierając naukę angielskiego przez Skype, uczysz się we własnym tempie

Wielu uczestników kursów stacjonarnych skarży się na fakt, że są oni dobierani według stopnia zaawansowania językowego. Jednak podczas zajęć każdy inaczej przyswaja wiedzę. Nie jest więc możliwe, aby wszyscy uczyli się w jednym tempie. I tu znowu nauka angielskiego przez Skype wygrywa.

Na zajęciach z lektorem przerabiasz materiał w narzuconym przez Ciebie tempie. Jeśli dana partia słówek czy gramatyki jest trudniejsza, native speaker wszystko Ci dokładnie powtórzy. Nie przejdzie też do kolejnych zagadnień, dopóki nie przekona się, że wszystko zrozumiałeś.

Swojemu lektorowi możesz też zadać wiele pytań i wyjaśnić nurtujące Cię wątpliwości językowe.

Lekcje angielskiego przez Skype zwiększą Twoją pewność siebie

Sam na sam z lektorem to dla wielu osób bardziej komfortowa sytuacja, niż gdyby mieli uczyć się w sali pełnej kursantów. Przecież w szkole stacjonarnej łatwo o rozproszenie uwagi. Trudniej też jest przełamać barierę językową i zacząć mówić po angielsku.

Prywatne lekcje z doświadczonym nauczycielem pomogą Ci pokonać słabości i nabrać pewności siebie. Zaczniesz budować zdania już choćby z tego względu, że ośmieli Cię przyjazne zachowanie native speakera i będziesz chciał nawiązać z nim kontakt.

Nauka angielskiego przez Skype jest wygodna, pozwala oszczędzić i przełamać barierę językową. Nie masz już chyba wątpliwości, że warto pobierać lekcje przez komunikator?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj