Rusztowania Plettac są obecnie najczęściej stosowanymi na terenie Niemiec, Polski i innych krajów europejskich. Wynika to z ich uniwersalności oraz wygody stosowania. Czym jeszcze charakteryzują się te produkty?

Czym charakteryzują się rusztowania Plettac?

Rusztowania Plettac są znane w całej Europie od lat jako najczęściej stosowane na budowach. Ich popularność jest związana z wyjątkowo prostym systemem montażu oraz możliwością wyboru rusztowania o rozmiarze P70 lub P100. Dowiedz się, czym charakteryzują się rusztowania Plettac.

Co oznacza termin „rusztowanie typu Plettac”?

Obecnie w Internecie można natknąć się na ogrom ogłoszeń, w których ktoś oferuje nowe lub używane rusztowania Plettac czy rusztowania typu Plettac. Pierwszy z wymienionych terminów odnosi się do oryginalnych produktów marki, które można nabyć przykładowo poprzez stronę plettac.com.pl w atrakcyjnej cenie. „Rusztowania typu Plettac” to najczęściej konstrukcje, które, chociaż są podobne do tych oferowanych przez wiodącego producenta, są zupełnie innym produktem. Są tak jednak nazywane głównie ze względu na fakt, że mogą być kompatybilne z oryginalnymi konstrukcjami wyprodukowanymi przez markę Plettac.

Czym charakteryzują się rusztowania Plettac?

Plettac Distribution to polska marka niemieckiego pochodzenia, której początki sięgają 1996 roku. Obecnie jest to w stu procentach polskie przedsiębiorstwo, będące liderem na rynku związanym z produkcją i dystrybucją rusztowań różnego typu. Produkty marki Plettac charakteryzują się:

  • zgodnością z normą europejską PN-EN 12810-1:2010,
  • wykorzystaniem rur o grubości 2,7 mm,
  • wysokim poziomem bezpieczeństwa, stabilnością i komfortem użytkowania,
  • wieloletnią trwałością.

W ramkach górnych zadbano o obecność krawężnika, który chroni przed wypadaniem z rusztowania przedmiotów. Do wyboru mamy podesty stalowe z perforacjami lub drewniane. Pomosty natomiast pokryte zostały antypoślizgową warstwą, chroniącą jednocześnie przed degradacją materiału. Rusztowania posiadają samozakleszczające się trzpienie, które podnoszą poziom bezpieczeństwa i zapobiegają niekontrolowanemu złożeniu się elementów. Z produktami marki Plettac można stworzyć nawet najbardziej nietypowe konstrukcje obok niestandardowych brył budynków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj