Niezawodność to bardzo pożądana cecha maszyn. Ma ona szczególnie ogromne znaczenie w branży budowlanej, gdzie bezpośrednio wpływa na efektywność oraz bezpieczeństwo pracy.

Nierzadko zdarza się, że zadania wykonywane są w niesprzyjających warunkach – nierównym, grząskim gruncie czy znacznych wysokościach. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z maszyn uznanych producentów, których konstrukcje bez problemu sprostają największym wymaganiom. Przykładem są podesty teleskopowe, które wchodzą w skład bogatej floty firmy Riwal – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podesty-teleskopowe.

Przeznaczone na wynajem podnośniki teleskopowe zasilane są spalinowo i znakomicie spisują się podczas pracy w terenie. Nieutwardzona powierzchnia czy duże wysokości nie są dla nich żadnymi przeszkodami. Dlaczego?

Po pierwsze maszyny te posiadają napęd na cztery koła wspierany przez oś wahliwą. Dzięki temu wszelkie pagórki i nierówności pokonywane są z dziecinną łatwością. Po drugie wysokość robocza wynosi aż do 58,86 m. Dodając do tego wysięg boczny oraz udźwig pozwalający na podnoszenie materiałów ważących nawet 450 kg, to otrzymujemy pełny obraz maszyny, która przeznaczona jest do najtrudniejszych zadań.

Wyjątkowo duży zasięg roboczy podestów teleskopowych jest możliwy dzięki zastosowaniu przegubowego ramienia, który ma możliwość ustawienia kosza w pozycji bocznej, gdy praca wykonywana jest w pionie. Zwyżki teleskopowe dostępne w ofercie Riwal można także rozszerzyć o dodatkowe funkcje. Dzięki zastosowaniu generatora 230V podłączenie dowolnego elektronarzędzia przestaje być jakimkolwiek problemem.

Prawdziwą perełką wśród podestów jest model JLG 1850SJ. Jego teleskopowy wysięgnik zapewnia aż 82 119 metrów sześciennych przestrzeni roboczej, a maksymalny ograniczony udźwig platformy wynosi aż do 454 kg. Co więcej 1850 SJ jest maszyną niezwykle szybką – wysunięcie lub wsunięcie osi trwa w przybliżeniu około minuty.

Wynajmując podest roboczy od firmy Riwal, możemy być pewni, że otrzymamy urządzenie z najwyższej półki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj