Szukasz podarunku jedynego w swoim rodzaju? Wręcz niezapomniane przeżycia! W tej roli doskonale sprawdzą się skoki tandemowe.

Wybranie podarunku dla bliskiej osoby często powoduje wiele trudności. Wprawdzie można postawić na klasykę, na przykład na coś słodkiego, dobry alkohol, kwiaty czy perfumy, ale do dyspozycji są także setki innych propozycji. Wśród nich znajdują się podarunki niosące ze sobą niesamowite doznania – wśród nich znajdują się skoki spadochronowe prowadzone w tandemie.

Skok spadochronowy w tandemie

Pod pojęciem skoku spadochronowego w tandemie znajduje się specjalny rodzaj skoku, w którym bierze udział nie jedna, lecz dwie osoby jednocześnie. Tworzą one wtedy tak zwany tandem. Osobami skaczącymi w skoku spadochronowym w tandemie są instruktor spadochroniarstwa – jest on określany jako pilot tandemu, a także pasażer tandemu – to osoba, która nie musi posiadać specjalistycznego przygotowania w tej dziedzinie. Pilot i pasażer są złączeni ze sobą uprzężą tandemową. Stosowane są także specjalne spadochrony tandemowe, które mogą unieść dwie osoby jednocześnie. Zastosowanie spadochronu zapasowego i automatu spadochronowego zapewnia dodatkową ochronę.

Spadochronowe skoki tandemowe – dla kogo?

Marzysz o tym, aby skoczyć ze spadochronem? Dzięki skokom tandemowym spełnienie takiego snu jest naprawdę bardzo proste. Takie skoki spadochronowe nie wymagają wcześniejszych przygotowań – nie trzeba brać udziału w badaniach lekarskich, specjalnych szkoleniach i treningach. W skoku mogą wziąć udział osoby w każdym wieku – także niepełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna. To powoduje, że skok spadochronowy w tandemie może być kapitalnym pomysłem na prezent dla każdego, kto jest gotowy na takie wyzwanie.

Trzeba też pamiętać o tym, że skoki spadochronowe w tandemie mają określone przeciwwskazania. Nie mogą brać w nich osoby, które mają zbyt niski wzrost (poniżej 125 cm), a także dużą wagę (powyżej 105-120 kg zależnie od sprzętu). Również nie są one wskazane u osób z chorobami jak epilepsja, wrodzona łamliwość kości, niestabilność kręgosłupa, poważne schorzenia serca, ciąża.

Voucher na skok spadochronowy w tandemie

Aby podarować skok spadochronowy w tandemie, najlepiej zdecydować się na voucher na skok. To rodzaj zaproszenia, na podstawie którego obdarowana nim osoba może samodzielnie wybrać termin skoku. Voucher jest najlepszym pomysłem na prezent, ponieważ nie wymaga on wcześniejszego wybrania terminu. Należy wybrać go w czasie do roku od otrzymania, dlatego zapewnia on mnóstwo czasu, by spełnić swoje marzenie.

Zaproszenie na skok spadochronowy w formie vouchera można zakupić między innymi w ośrodku spadochroniarskim https://skydive.pl działającym na lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem. Zamówienie można złożyć całkowicie online, dlatego nie jest wymagane osobiste udawanie się do ośrodka. Na stronie wystarczy wybrać typ skoku, a potem opłacić zamówienie. W ciągu paru minut można otrzymać na e-mail zaproszenie do wydrukowania – potem wystarczy tylko wręczyć je wybranej osobie, aby sprawić jej niesamowity prezent.

Ceny skoków tandemowych

Koszty związane z wręczeniem podarunku jak skok spadochronowy w tandemie rozpoczynają się od około 750 złotych w przypadku skoku z 4000 metrów. Zapewnia on około 60 sekund swobodnego spadania w przestworzach, czyli spadania bez otwartego jeszcze spadochronu. Z kolei w cenie 1050 złotych można kupić ten skok wraz z dodatkową usługą filmowania i fotografowania. Wtedy dokumentacją zajmuje się jeszcze jeden skoczek. Efektem są niesamowite ujęcia, które będą doskonałą pamiątką po tym niecodziennym wydarzeniu. Można od razu opublikować je na Facebooku, Instagramie lub rozesłać do znajomych.

Gdy zatem szukasz dobrego pomysłu na prezent, który będzie inny niż wszystkie, w takim przypadku pomyśl o wykupieniu skoku spadochronowego w tandemie. To rodzaj skoku ze spadochronem, który nie wymaga posiadania żadnego przygotowania, a przy tym pozwala na doznanie emocji, jakie towarzyszą profesjonalnym skoczkom spadochronowym. Vouchery na skoki w tandemie można kupować online – także jako prezent last minute.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj