Ekologiczne opakowania jednorazowe, które wykorzystuje się w gastronomii – rodzaje

ekologiczne opakowania dla gastronomii

Ekologiczne opakowania jednorazowe to podstawowy element wyposażenia każdej restauracji, baru szybkiej obsługi, firmy cateringowej czy też food-trucka. Dlatego też w dalszej części artykułu przedstawimy podstawowe rodzaje opakowań, w które należy się wyposażyć posiadając lokal gastronomiczny.

Talerzyki, tacki i kubki gastronomiczne

Każdy kto prowadzi lokal gastronomiczny i serwuje jedzenie na wynos powinien zaopatrzyć się w ekologiczne opakowania na żywność, które są bezpieczne dla człowieka oraz środowiska naturalnego. Mowa tutaj przede wszystkim o talerzykach papierowych, tackach oraz kubełkach gastronomicznych. Mogą one być płaskie, głębokie czy też mieć kształt miseczki oraz kubełka. Ważne jest, aby były one wykonane z biodegradowalnych materiałów takich jak m.in.: papier.

Opakowania gastronomiczne na dania typu fast food oraz dla cukierni

Opakowania gastronomiczne na dania typu fast food są niezwykle ważne dla zapakowania burgerów, zapiekanek czy frytek. Obecnie rynek jest bogaty w opakowania na środowiska fast food. Niemniej warto postawić na solidne wykonanie, bezpieczeństwo oraz indywidualizm. Firma Mikfol od wielu lat wykorzystuje bezpieczne materiały dla produkcji opakowań dla gastronomii. Dodatkowo każda z firm może wyróżnić się na tle konkurencji własnym logo czy sloganem. Opakowania dla cukierni są również ważne. Bowiem powinny one przyciągnąć wzrok dla smacznych tortów i ciast.

Kubki i słomki gastronomiczne

Kubki i słomki gastronomiczne to niezbędne artykuły dla napojów na wynos. W zależności od przeznaczenia wykonywane są zarówno z plastiku jak i papieru oraz styropianu. Dla gorących napojów najczęściej wybierane są plastikowe elementy. Niemniej producent Mikfol wykonuje kubki i słomki gastronomiczne z trwałego papieru, które bez problemu można wykorzystać także dla gorących napojów.

Dlaczego warto zakupić ekologiczne opakowania jednorazowe od Hurtowni Mikfol?

Firma Mikfol jest zarówno Hurtownią jak i producentem opakowań jednorazowych dla firm. Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji. Co też przekłada się na wieloletnią skuteczność. Wszystkie opakowania wykonane są z należytą staranność z wysokiej jakości materiałów. Wybierając Mikfol można wesprzeć lokalny rynek oraz zadbać o swój wizerunek z opakowaniami z własnym nadrukiem. Z kolei produkty z linii ekologicznej są najbardziej popularne oraz najchętniej wybieranymi artykułami. Producent gwarantuje satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj