Światłowód kojarzy nam się z błyskawicznym łączem internetowym, który pobija rekordy prędkości. I słusznie, bo faktycznie światłowód oparty na łączu symetrycznym jest najbardziej stabilnym rodzajem Internetu. Internet światłowodowy może być najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla zapalonych graczy komputerowych czy miłośników streamingu, ale także dla osób, które uwielbiają spędzać wieczory na oglądaniu telewizyjnych hitów, filmów i programów. Dowiedz się, czym jest telewizja światłowodowa.

Światłowód – stabilny i szybki Internet

Światłowód to wciąż nowa technologia, ale jej zastosowanie każdego roku podbija kolejne miejsca w naszym kraju. Łącze światłowodowe jest bowiem bardzo szybkie – błyskawiczny przesył i pobieranie danych, bardzo krótki czas buforowania materiałów wideo, ściąganie nawet sporych plików w zaledwie kilka minut czy nawet kilkadziesiąt sekund.

Światłowód to naprawdę nowoczesne rozwiązanie, które znacznie zwiększa komfort użytkowania Internetu na kilku urządzeniach naraz. Dzięki temu staje się on wygodnym narzędziem pracy. Nie można jednak zapomnieć o tym, że światłowód służy również rozrywce. Zwłaszcza jeśli połączymy z nim tradycyjną telewizję – to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnej przyjemności płynącej z oglądania.

Telewizja przez Wi-Fi, czyli telewizja światłowodowa

Sieć to źródło rozrywki. Ile godzin każdy z nas spędził na poszukiwaniu śmiesznych filmów, materiałów wideo, seriali, gier czy filmów, przy których można się zrelaksować lub czegoś dowiedzieć? To cecha wspólna, która łączy ją z telewizją. W odpowiedzi na potrzebę powstało ciekawe połączenie – telewizja światłowodowa.

W końcu telewizję chcemy oglądać nie tylko na ekranie telewizora. Wiele osób z niej rezygnuje na rzecz odtwarzania multimediów na ekranie komputera, tabletu czy smartfona i wykorzystuje do tego połączenie Wi-Fi. A jeśli to Internet przeniósłby się do telewizji, a nie odwrotnie? Telewizja przez Wi-Fi, odtwarzana na nowoczesnym dekoderze jest możliwa! Znajdziemy ją np. w ofercie INEA, która proponuje atrakcyjny pakiet Internetu światłowodowego opartego na stabilnym łączy symetrycznym i klasycznej telewizji dostępnej na niewielkim, bezprzewodowym dekoderze HIWAY TV. Aby zyskać dostęp do telewizji, dekoder wystarczy podłączyć przez sieć Wi-Fi, opartą na światłowodzie INEA. Bez dodatkowych kabli uzyskasz łatwy dostęp do wybranych w pakiecie kanałów TV na żywo, ale także programów, filmów i seriali na życzenie. Jednym słowem – nowoczesna telewizja bez zakłóceń i w najlepszej jakości.

Telewizja przez Wi-Fi do pakietu telewizji

Nie jesteś zadowolony z obecnego pakietu Internetu i klasycznej telewizji? Po latach warto zmienić go na szybkie i stabilne, symetryczne łącze światłowodowe z nowoczesną telewizją dla każdego! Zwłaszcza że łączenie pakietów i wybór dopasowanych paczek tematycznych kanałów TV jest świetnym pomysłem i daje ci wiele nowych możliwości.

HIWAY TV umożliwia dostęp do kanałów liniowych w jakości 4K, a także do oglądania filmów z aplikacji YouTube w najwyższej możliwej jakości. Dodatkowo możesz oglądać nie tylko filmy z telewizji, ale także korzystać z opcji wypożyczania filmów na życzenie VOD. Ponadto dekoder posiada nowoczesne funkcje nieodzowne dla każdego miłośnika telewizji – możliwość nagrywania ulubionego serialu, meczu lub filmu, przewijania go do początku, nawet jeśli jest emitowany na żywo, czy odtwarzania programu nawet do 7 dni wstecz. Połączenie Internetu i telewizji to rozrywka na najwyższym możliwym poziomie. Rozrywka bez granic i bez końca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj