Czy można sprawić, aby każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą dysponował programem do wystawiania faktur dostosowanym idealnie do jego potrzeb. Oczywiście poza skrajnymi przypadkami, takiej możliwości nie ma, ale istnieje możliwość wybrania programu, który na podstawie wielu lat doświadczeń został stworzony właśnie, żeby spełniać potrzeby Twojej firmy.

Program do faktur Faktura Small Business został stworzony przez łódzką firmę Mega-Tech w 2009 roku. Założenie było takie, aby każdy przedsiębiorca prowadzący małą albo średnią firmę otrzymał aplikację, która będzie miała na tyle mało funkcji, aby była prosta i przejrzysta, ale na tle dużo, aby jak najbardziej zautomatyzować proces wystawiania faktury. No i udało się. W programie FSB fakturę można wystawić w kilkanaście sekund a możliwość prowadzenia kartoteki towarów i klientów jeszcze bardziej usprawnia ten proces. Na tym nie koniec udogodnień. Dane klienta, któremu wystawiamy fakturę po raz pierwszy można pobrać z serwerów CEIDG wykonując zaledwie jedno kliknięcie myszy. Tak przygotowany dokument wyślemy mailem do kontrahenta przez moduł wbudowany w programie. Dla przedsiębiorców potrzebujących jednocześnie zarządzać stanami magazynowymi powstał program do magazynu Faktura Small Business Handel. Poza wystawieniem takich standardowych dokumentów jak Faktura VAT, Faktura Proforma, Faktura Zaliczkowa, Faktura Końcowa czy Faktura Exportowa użytkownik ma możliwość wprowadzania faktur zakupowych, a co za tym idzie dbania o stany magazynowe. Dodatkowo można wystawić przychód zewnętrzny (PZ) czy wydanie na zewnątrz (WZ). W obu tych programach, zarówno w FSB jak i FSBH jest opcja wygenerowania pliku JPK obowiązkowego dla każdego przedsiębiorcy od 1 stycznia 2018 r.

Dwa programy stworzone przez firmę Mega-Tech, czyli Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel są bardzo dobrze dostosowane do potrzeb osób prowadzących małe i średnie firmy. Nie ma w nich wielkiej ilości funkcji, ale jest ich tyle aby praca z programami była prosta i szybka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj