MKS – MEBLE Ozdobny narożnik do twojego salonu

Meble narożniki mogą być funkcjonale i dekoracyjne jednocześnie. Wystarczy dobrać odpowiednie elementy takiego zestawu. Producenci obecnie oferują pełną paletę kolorów tkanin obiciowych oraz wybór struktury materiału. Dopasowanie tapicerki do wystroju wnętrza jest połową sukcesu doboru mebla do mieszkania. W sprzedaży są również materiały dla wymagających użytkowników. Mogą być one odporne na plamy i uszkodzenia mechaniczne. To ważne, jeżeli w mieszkaniu przebywają dzieci i zwierzęta. W ofercie są również pokrycia ze skór naturalnych lub ich syntetycznych odpowiedników. Naturalna skóra jest trwała oraz wygodna. Można ją szybko wyczyścić delikatnymi środkami myjącymi. Wymaga jednak nawilżania środkami do skór.

Ozdobny szkielet nośny narożnika

Narożnik nie musi być dużym meblem. Narożnik do salonu może zostać wyposażony w chromowane nogi i wstawki z drewna, aby podkreślić wzornictwo narożnika. Mniejsza ilość elementów powoduje, że narożnik jest lekki i łatwo go ustawiać w dowolne miejsce. Stopki zakończone są plastikowymi lub gumowymi zakończeniami, aby nie powodować uszkodzeń powierzchni podłogi. W wielu wypadkach takie rozwiązanie lepiej sprawdza się przy projektach z nowoczesnymi meblami.

Poduszki i różna kolorystyka tapicerki

Aby łatwiej było stworzyć wyjątkowy mebel, można wykonać elementy tapicerki w kontrastujących kolorach. Taki efekt jest ostatnio najnowszym trendem w dekoracji wnętrz. Oprócz zmiany kolorów dostosować można rodzaj ozdobnego pikowania lub tworzyć kompozycje z użyciem innej faktury na powierzchni materiału. Na tkaninie wykonywane są również nadruki z grafiką, jednak meble takie nie pasują o wszystkich mieszkań.

Wybierać narożniki do salonu można wybrać mebel wytrzymały i jednocześnie odporny na zabrudzenia i codzienne użytkowanie. Woda nie wnika w takie tkaniny, przez co dłużej pozostają one czyste. Dodając elementy ozdobne z materiałów takich jak drewno, można stworzyć wyjątkowe meble indywidualnie dopasowane do oczekiwać kupującego oraz stylu, w jakim urządzony jest salon.

Źródło: mks-meble.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj