Organizując imprezę lub przyjęcie, warto pamiętać o ozdobieniu przestrzeni, w której będzie odbywać się wydarzenie. Balony pastelowe będą ciekawą alternatywą dla balonów w tradycyjnych kolorach. Taki produkt można wykorzystać nie tylko podczas np. urodzin, ale również rocznic, konferencji, wesel lub chrzcin. Szeroki wybór pastelowych odcieni z pewnością pozwoli ci wybrać balony pasujące do reszty aranżacji.

Balony jako uniwersalny element wystroju

Jeżeli nie jesteś pewny, czy balony pastelowe są dobrym pomysłem, to zachęcamy do obejrzenia zdjęć różnych dekoracji, powstałych z wykorzystaniem tego typu balonów. Delikatne kolory doskonale komponują się z bielą, czernią, złotem i srebrem. Za pomocą balonów pastelowych, takich jak np. https://kucmar.pl/pol_m_BALONY_Balony-jednokolorowe-322.html możemy udekorować zarówno mieszkanie lub dom, jak i salę konferencyjną bądź bankietową.

Kompletując elementy dekoracyjne, warto zdecydować się na kolor przewodni i dobrać do niego jeszcze maksymalnie dwie inne barwy. Dzięki temu uzyskamy spójną całość, która zachwyci naszych gości lub uczestników wydarzenia. Nadmiar różnych kolorów może wyglądać chaotycznie i przytłaczać, optycznie zmniejszając przestrzeń. Projektując dekoracje, warto zacząć od określenia, jaki efekt chcemy uzyskać i na jakie wydarzenie musimy je przygotować. Jeżeli chcemy zorganizować np. urodziny córki, to wykorzystanie balonów pastelowych i połączenie ich z brokatowymi dekoracjami i serpentynami będzie doskonałym pomysłem. Jeśli z kolei balony pastelowe mają zostać elementem ozdobnym na eleganckiej konferencji, dobrym pomysłem będzie połączenie ich z czarnym tłem i roślinnymi dekoracjami, np. w kolorze białym.

Nie przesadź z ilością ozdób

Kiedy musimy zadbać o wizualną oprawę jakiegoś wydarzenia, możemy mieć problem z podjęciem decyzji, jakie dekoracje chcemy mieć. Warto jednak zwalczyć pokusę umieszczenia zbyt dużej ilości ozdób na stosunkowo małych powierzchniach. Wówczas, zamiast estetycznej i efektownej przestrzeni uzyskamy wrażenie przytłoczenia, braku spójności i chaosu.

Jeżeli zdecydujesz się na balony pastelowe nie łącz ich z jakimikolwiek innymi. Możesz wybrać kilka kolorów, ale pozostać przy delikatnych odcieniach. Jako elementy dekoracyjne doskonale sprawdzą się również rośliny, brokatowe kule, girlandy i różnego rodzaju oświetlenie. Lampki i świece zamknięte w lampionach (to ważne ze względu na ryzyko pożaru) nadadzą wydarzeniu unikalny klimat i charakter. Dobierając odpowiedni rodzaj oświetlenia można całkowicie zmienić wygląd danej przestrzeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj