Bieg Barbarian Race to impreza z cyklu OCR, przeznaczona dla prawdziwych wojowników i fanów mocnych wrażeń. Na trasie uczestnicy mogą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, które zmuszają do użycia sporych nakładów siły oraz logicznego myślenia. W niektórych przypadkach nie obejdzie się bez współpracy, dlatego zaleca się startowanie w większych grupach, dzięki czemu na trasie będzie można liczyć na solidne wsparcie kogoś ze znajomych. Zainteresowani mogą wybrać sobie start na trasie wynoszącej od 6 do 13 kilometrów.

Dlaczego warto zdecydować się na bieg Barbarian Race?

Zdecydowanie się na udział w biegu Barbarian Race to strzał w dziesiątkę, ponieważ:

  • to możliwość zasmakowania startu w imprezie OCR,
  • to odskocznia od tradycyjnych biegów ulicznych, leśnych lub też górskich,
  • to niezapomniana przygoda dla każdego uczestnika zmagań,
  • to szansa popracowania nad własną siłą,
  • to szansa na pokonanie swoich słabości.

Bieg jest prawdziwym wyzwaniem zwłaszcza dla debiutantów, którzy nigdy wcześnie nie mieli styczności z tak wymagającymi trasami. Podczas niego można jednak poznać wielu wspaniałych ludzi, a dodatkowo ma się pewność uczestniczenia w niezapomnianej imprezie biegowej na świeżym powietrzu. Wszystkim uczestnikom gwarantowana jest doskonała zabawa, a start podzielony jest na dwie fale: elity oraz open. Przeszkody można pokonywać nawet kilka razy, nie ma się jednej próby na pokonanie jednej przeszkody. Dzięki temu każdy z pewnością dotrze do upragnionej mety.

Bieg dla prawdziwych wojowników i osób szukających wyzwań

Opisywana impreza biegowa przeznaczona jest dla prawdziwych wojowników, którzy nie boją się wyzwań i chcą zasmakować w sporcie czegoś zupełnie nowego. Dzięki temu można uczestniczyć w imprezie odbywającej się na pięknych terenach. Do pokonania ma się ciekawe trasy przeszkodowe, a na mecie otrzyma się pamiątkowe odznaczenie. Ważną informacją dla niezdecydowanych osób jest to, że ominięcie jakiejś przeszkody nie oznacza wyeliminowania z udziału w zabawie. Do konta biegacza naliczana jest kara czasowa, lecz sam bieg można bezproblemowo ukończyć mimo wcześniejszych niepowodzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj