Dzieci są dla większości z nas najważniejsze. Dbamy na co dzień o ich zdrowie, wychowanie i edukację. Powinniśmy również pomyśleć o ich dalszej przyszłości.

W ramach najnowszej kampanii marketingowej PZU rozpoczyna promocję polisy PZU Start
w Dorosłość, która gwarantuje pieniądze dla dziecka na start w dorosłe życie, a także wsparcie finansowe na wypadek śmierci rodzica lub opiekuna.

Polisa może być doskonałym prezentem dla dziecka – może ją kupić zarówno rodzic, jak też dziadek, chrzestna, wujek, przyjaciel rodziny, itd. Ubezpieczenie jest zawierane na okres od 5 do 25 lat, tak aby na koniec umowy dziecko było pełnoletnie i mogło otrzymać wypłatę z polisy. Ubezpieczonym może być osoba w wieku 18 – 55 lat. Jeżeli w trakcie ubezpieczenia dziecko straciłoby ubezpieczonego rodzica, na koniec umowy PZU Życie wypłaci dziecku zagwarantowaną w polisie kwotę. W przypadku rozszerzenia umowy o dodatkową opcję ubezpieczenia rentowego, w razie śmierci ubezpieczonego, PZU Życie będzie wypłacać dodatkową, comiesięczną rentę, płatną do końca okresu ubezpieczenia, albo dożywotnio. Warto również dodać, że pieniądze z ubezpieczenia są zwolnione z podatku od spadków i darowizn oraz podatku od zysków kapitałowych.

Każdy, kto od 24 września do 30 listopada przeprowadzi w oddziale lub u agenta PZU symulację przebiegu ubezpieczenia PZU Start w Dorosłość i pozostawi swoje dane kontaktowe, otrzyma dla dziecka niestraszkowe książeczki z bajkami. Dla osób, które
w okresie promocji zdecydują się na zakup ubezpieczenia, PZU Życie ma dodatkowy benefit –
w pierwszym roku ubezpieczenia opłaci ostatnią, dwunastą składkę, do kwoty 200 zł. Oprócz tego podaruje maskotkę Niestraszka dla dziecka. Szczegóły tej promocji znajdują się w Regulaminie „Dwunasta składka – płać mniej albo wcale”, który jest dostępny na stronie internetowej PZU oraz w oddziałach i u Agentów.

PZU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj