Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że profesjonalne nagłośnienie wymaga przygotowania wielu elementów, często niewielkich, które w praktyce mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania całego przygotowanego systemu. Wśród tych elementów znajdziemy między innymi podkładki pod kolce pod kolumny, które mimo że wydają się drobnym elementem to jednak w praktyce mają istotne znaczenie i ich wybór będzie bardzo istotny. To właśnie ten element ma chronić kolumny przed ewentualnymi wibracjami, to również taka kwestia, która ma istotne znaczenie dla ochrony podłoża, na którym kolumna będzie się znajdowała, a ta ochrona również ma duże znaczenie, ponieważ profesjonalny sprzęt odznacza się dużą wagą.

Jak wybrać podkładki pod kolce pod kolumny?

Jeśli chodzi o podkładki pod kolce pod kolumny dostajemy obecnie szeroki wybór różnych propozycji, poszczególne podkładki mogą być wykonane z różnych elementów, mogą mieć różną średnicę. Wydaje sie, że najlepszym rozwiązaniem są te podkładki, które dodatkowo podklejane są filcem. To opcja, która sprawdza się bardzo dobrze od strony praktycznej, ponieważ takie podkładki będą elementem trwałym. Jeśli taka podkładka będzie się wycierać ewentualnie można będzie ją również podkleić kawałkiem gumy, ponieważ wtedy ten element będzie trwale chronił przed wibracjami.

Zadbaj o odpowiednią średnicę

Ta kwestia, która będzie miała duże znaczenie to również wybór podkładki pod kątem tego jaka będzie jej średnica. To istotna kwestia, na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę, by nie doszło do uszkodzenia podłogi. Im większa waga kolumny tym większa powinna być średnica wybieranych podkładów. To ważna kwestia, ponieważ duże kolumny mają dużą wagę i dlatego bardzo ważne będzie ich odpowiednie dopasowanie, tak by ten ciężar mógł się odpowiednio rozłożyć. Warto zdecydować się na takie podkładki, które będą miały 2-3 cm średnicy, wtedy to rozłożenie wagi będzie faktycznie zadowalające i nie będzie obaw o to, że podłoga pod ciężarem kolumny zostanie zniszczona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj