W październiku każdy z członków PlayStation Plus będzie miał możliwość poczuć się jak Jason z Piątku Trzynastego, dodatkową atrakcją będzie wspólna rozgrywka i pojedynki na neonowych arenach gry Laser League. Kiedy zbyt długa rozgrywka wywoła zmęczenie, każdy z graczy będzie mógł odłożyć kontrolery Dualshock a wziąć do ręki smartfon i sprawdzić swoją wiedzę w grze na platformę PlayLink Wiedza to potęga.

Oto gry na konsolę PlayStation 4, które dołączą do oferty PlayStation Plus 2 października:

Friday the 13th: The Game

Wierna adaptacja kultowej serii filmowej, w której grupa młodych osób musi się zmierzyć z maniakalnym zabójcą. To jedyna i niepowtarzalna szansa dla graczy aby wcielić się w rolę jednej z najbardziej kultowych postaci kina, założyć hokejową maskę i urządzić sobie polowanie.

Gracze mają szanse, aby wcielić się zarówno w rolę Jasona, jak i jednego z nastolatków. Zarówno napastnik jak i atakowani dysponują mocną i słabą stroną. Odgrywając rolę Jasona gracze dysponują specjalnymi mocami i umiejętnościami, umożliwiającymi szybką lokalizację ofiar. Dla potencjalnych ofiar przygotowano rozbudowaną kooperację i szereg narzędzi, umożliwiających wykrycie Jasona.

Laser League

Wieloosobowa, szybka gra, stworzona przede wszystkim dla osób lubiących rywalizować.  Z początku może wydawać się prostym testem odruchów, ale bardzo szybko staję się strategiczną rozgrywką zespołową.

Gra umożliwia tryby 2 na 2 i 3 na 3, a podstawowy cel to eliminacja przeciwnika. Umiejętności klas określają styl gry – ofensywny, defensywny lub taktyczny. Każda z umiejętności pozwala na zbudowanie różnych strategii i przejęcie kontroli nad laserami, a także eliminację przeciwników.

Bonus PS Plus: Wiedza to Potęga

Gra przeznaczona maksymalnie dla 6 osób, polega na wyścigu na szczyt piramidy wiedzy. Rywalizacja z innymi graczami wzbogacona jest o specjalne zadania i potyczki z graczami, które wywołują sporo śmiechu. Gra jako jeden z tytułów PlayLink pozwala na wyłączenie kontrolerów Dualshock i połączenie się za pomocą smartfonu.

Dodatkowo dostępne będą cztery tytuły na PS Vita i PS3, z których trzy można pobrać na PS4. Oto pełny skład PS Plus na październik:

  • Friday the 13th: The Game(PS4)
  • Laser League(PS4)
  • Wiedza to Potęga (PS Plus bonus – PlayLink)
  • Master Reboot(PS3)
  • The Bridge(PS3, PS4, PS Vita)
  • Rocketbirds 2: Evolution(PS Vita, PS4)
  • 2064: Read Only Memories(PS Vita, PS4) 

PlayStation Plus – informacje

PlayStation Plus uwalnia pełną moc konsoli PS4, dzięki grze online dla wielu graczy, wyjątkowym rabatom i dwóm grom do pobrania co miesiąc. Wieloosobowa rozgrywka online jest możliwa tylko dla członków PlayStation Plus. Najlepsze oferty i największe przeceny przeznaczone wyłącznie dla członków PS Plus dostępne są w PlayStation Store.

PlayStation Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj