Czy wiesz, że jedno rozwiązanie może znacząco zmienić twój dom? Takim właśnie przykładem są filtry przepływowe. Co możesz zyskać oraz po które z nich warto sięgnąć? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Filtry przepływowe – kilka słów wstępu

Czym właściwie są filtry pod zlew? To przede wszystkim skuteczny sposób na podwyższenie jakości wody, bezpośrednio w puncie jej poboru. Podczas filtracji z wody kranowej usuwane są różnego rodzaju niepożądane substancje. Jednak filtry przepływowe mogą zaoferować ci zdecydowanie więcej. Szczegółowy opis znajdziesz poniżej, ale czas na wprowadzenie (pamiętaj, że możesz wybrać, więcej niż jeden filtr tym samym zapewniając sobie kompleksowe rozwiązanie): filtr z żywicą jonowymienną (m.in. zmiękcza wodę), filtr polipropylenowy (m.in. usuwa z wody piasek), filtr węglowy (m.in. usuwa chlor z wody kranowej). Brzmi nieźle? Ale to nie wszystko! Filtry przepływowe to nie tylko wyjątkowa skuteczności, ale i wiele płynących z nich korzyści. Jakich?:

 • posiadają doskonałą zdolność filtracji,
 • gwarantują dużą wydajność filtrowania,
 • mają funkcjonalną, prostą oraz solidną konstrukcję.

Wiesz już na co możesz liczyć oraz co może zaproponować ci wybrany filtr wody pod zlew, jednak zanim przejdziemy do szczegółowego opisu, należy wspomnieć o czasie użytkowania poszczególnych modeli. Dlaczego? Ponieważ może on się różnić w zależności od rodzaju:

 • filtr z żywicą jonowymienną powinieneś wymienić po 1 miesiącu użytkowania;
 • filtr polipropylenowy powinieneś wymienić po 3 miesiącach;
 • filtr węglowy powinieneś wymienić po 6 miesiącach (lub gdy zmniejszy się jego wydajność).

Filtr wody pod zlew – który wybrać?

Filtry przepływowe zapewnią ci całe spektrum możliwości, ale po które warto sięgnąć? Postaw na sprawdzone rozwiązanie od polskiej marki Dafi. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis dostępnych filtrów oraz funkcje, które mogą spełniać. Gotowe? A więc do dzieła. Poznaj filtry pod zlew i już dziś podejmij decyzję:

 • filtr polipropylenowy (zalecany do każdej instalacji wodnej, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym, ma doskonałą zdolność filtracji, usuwa z wody m.in. piasek),
 • filtr azotanowy (usuwa azotany z wody kranowej, ma doskonałą zdolność filtracji, jest polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych),
 • filtr z węglem aktywnym (skutecznie usuwa chlor i jego związki, jest przeznaczony do mocno chlorowanej wody, poprawia smak wody),
 • filtr z żywicą jonowymienną (chroni sprzęt AGD przed kamieniem, zalecany do średnio twardej wody, ma doskonałą zdolność filtracji, posiada dużą wydajność filtrowania),
 • blok węglowy (jest przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody, poprawia smak, zabarwienie i zapach wody kranowej).

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Filtr wody pod zlew (we wszystkich modelach) jest dostępny na stronie dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/. Wejdź, wybierz, kup i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj