Sezon na świąteczne zakupy w Polsce można zdecydowanie uznać za otwarty. Zza witryn sklepowych wołają nas tysiące najrozmaitszych artykułów, które można wręczyć jako prezenty na święta. Często niełatwo jest jednak wybrać prezent osobie, której się nie zna zbyt dobrze. A na pewno każdy z nas choć raz miał taki problem! Dowiedz się, jak wybrać prezent uniwersalny, skierowany do różnych grup odbiorców.

Najczęściej wybierane prezenty na święta 2022

Są artykuły, które od lat górują na listach prezentów. W corocznej ofercie świątecznej wielu sklepów można znaleźć takie produkty, jak skarpetki, ozdoby choinkowe, ozdoby do domu, koce, czy kubki. Jako prezent uniwersalny możemy też zaliczyć słodycze, które najczęściej są wręczane dzieciom. Ale przecież dorośli też uwielbiają słodycze! Dlaczego nie spróbować połączyć tych prezentów?

Gdy wydaje Ci się, że sam kubek to za mało, zrób niespodziankę i wrzuć do niego zimową herbatkę cynamonową. Jeżeli sam sweter ze świątecznym elfem Ciebie nie satysfakcjonuje, możesz do kompletu dobrać ciepłe, grube skarpety, albo kapcie. No bo kto by nie chciał usiąść przed kominkiem w mroźny, zimowy wieczór w kolorowych ubraniach z kubkiem gorącej herbaty? 

Kalendarze adwentowe 2022

Kolejnym pomysłem na połączenie kilku świątecznych drobiazgów są kalendarze adwentowe. Na rynku znajdziemy kalendarze z różnymi artykułami – od słodyczy, przez kosmetyki, kończąc na… narzędziach do warsztatu. Jeżeli nie znasz dobrze osoby, którą chcesz obdarować kalendarzem, postaw na uniwersalne przedmioty. Świetnie sprawdzi się kalendarz adwentowy 2022 z kawą lub herbatą na zimowe wieczory, dostępny na Cup&You https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html

W każdym kalendarzu adwentowym znajdziesz 24 okienka, zawierające po upominku w postaci kawy lub herbaty. Prezent świetnie się sprawdzi dla osób w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach. Przez kolejne 24 dni będzie dostawał nowy prezent. Warto wręczyć go już na początku grudnia, by ostatnie okienko otworzyć wspólnie przy wigilijnym stole. Kalendarze oferują kawy i herbaty w różnych, niecodziennych smakach, takich jak oreo, pina colada, amaretto, czy snikers. Dlatego z pewnością nie będzie to zwykły prezent, a jednak wciąż uniwersalny. Sprawdź sam ofertę Cup&You, by wybrać kalendarz idealny!

Najważniejszy prezent

Pamiętaj, że prezenty na święta to nie tylko kupione upominki. Najważniejszym prezentem jest wspólnie spędzony czas z bliskimi. Dlatego warto zadbać przede wszystkim o świąteczną atmosferę przy przy stole nie tylko w wigilię Bożego Narodzenia. Usiądź z rodziną, by oglądając wspólnie stare albumy ze zdjęciami i pijąc ulubioną herbatę, zanurzyć się w świątecznym klimacie i zapamiętać ten czas na długo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj