Zainstalowanie moskitiery jest koniecznością wiosną i latem, kiedy robi się ciepło i chcemy posiedzieć przy otwartym oknie lub balkonie. Niestety – dokuczliwe owady mogą nam to znacznie utrudnić. Nikt nie przepada za muchami, komarami czy pająkami przebywającymi w naszym domu. Ich ugryzienia również mogą okazać się nieprzyjemne w skutkach, szczególnie dla alergików. 

Moskitiery od Karnix to skuteczne rozwiązanie problemu. Nie tylko są praktyczne i stanowią prawdziwą barierę przed owadami, ale także nie zakłócają harmonii wystroju, ponieważ mają estetyczny, nowoczesny design. Jakie moskitiery najlepiej sprawdzą się w domu?

Moskitiera w ramce od Karnix – styl i funkcjonalność

Moskitiery w ramce to praktyczne i estetyczne rozwiązanie problemu wpadających do mieszkania owadów, a także fragmentów roślin, nawiewnych przez podmuchy wiatru i pyłków, które mogą być prawdziwą zmorą dla alergików. Moskitiery od Karnix mają oczka o różnej gęstości, przez które nie przedostają się zanieczyszczenia. Ramka moskitiery wygląda estetycznie i będzie pasowała do stolarki okien i drzwi balkonowych. Ramki malowane są w neutralnych kolorach, które pasują do wszystkich wystrojów. 

Moskitiery na drzwi balkonowe i okna stanowią też swego rodzaju zabezpieczenie nie tylko dla nas, ale również dla ciekawskich zwierząt domowych. Moskitiera na drzwi balkonowe w ramce przypomina dodatkowe drzwi, ale nie zakłóca wystroju. Jest montowana do ościeżnicy drzwi. Jej montaż zarówno na drzwi czy okno jest bezproblemowy, tak, żeby każdy mógł sobie z nim poradzić. Dzięki możliwości zamówienia moskitiery na wymiar, nawet nietypowe drzwi i okna zyskują ochronę. 

Moskitiery przydadzą się w każdym pomieszczeniu: sypialni, jeśli lubisz spać przy otwartym oknie, kuchni, żeby uniemożliwić insektom wejście do środka, pokoju dziecka – jako ochrona przed ukąszeniami owadów i pyłkami, nie mówiąc już o tarasie i balkonie. Mycie jej również nie sprawia problemu, wystarczy gąbka lub ściereczka i woda z płynem.

Moskitiery rolowane – gdzie sprawdzą się najlepiej

Moskitiery rolowane są świetną alternatywą dla tych w ramce. Wykonane z wytrzymałych tworzyw świetnie pasują do wszystkich wystrojów. Idealne, jeśli chcesz mieć szybki dostęp do okien. Ponadto łatwe w obsłudze i montowane bezinwazyjnie sprawdzą się wszędzie – nawet tam, gdzie nie można ingerować w wygląd mieszkania. Moskitiery rolowane stanowią ochronę przed insektami, ale jednocześnie zapewniają swobodny przepływ powietrza. 

Sprawdzą się w każdym pokoju, a ponieważ możesz zamówić moskitiery na wymiar od Karnix, rozmiary okna również nie będą stanowiły problemu. To dobre rozwiązanie, jeśli masz mieszkanie lub pokój na poddaszu, ponieważ moskitiery rolowane sprawdzają się w oknach dachowych. Dostępne są również moskitiery rolowane na drzwi oraz moskitiery plisowane.

Moskitiery na drzwi i okna w Karnix

Jeżeli interesuje Cię skutecznie zabezpieczająca moskitiera na okno Karnix, skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest bardzo szeroka, wystarczy odwiedzić stronę sklepu i przekonać się o tym. Moskitiera rolowana od Karnix sprawdzi się w każdym oknie i drzwiach. Estetyczna kaseta dobrze wkomponuje się w wystrój wnętrza. 

Moskitiera na drzwi Karnix w ramce lub rolowana stanie się uzupełnieniem aranżacji, a przy okazji uprzyjemni wieczory, które może spędzać przy otwartych oknach i drzwiach balkonowych. Zamów już dzisiaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj