Do tej pory wielu mężczyzn obawia się noszenia klapek oraz japonek. Te drugie budzą najwięcej wątpliwości, ponieważ przez długi czas były uważane za modele odpowiednie wyłącznie dla kobiet. Aktualnie się to jednak zmieniło i na rynku można znaleźć dużo butów tego rodzaju przeznaczonych dla mężczyzn. Ich dużą zaletę stanowią zarówno wygląd, jak i wygoda. W poniższym artykule podpowiadamy, do czego najbardziej pasują męskie klapki i japonki.

Niektórzy panowie rezygnują z noszenia klapek czy japonek, ponieważ nie chcą pokazywać swoich stóp. Uważają, że te części ciała znacznie lepiej prezentują się w przypadku kobiet i to one powinny głównie nosić obuwie odsłaniające stopy. Jest to jednak mylne przekonanie, ponieważ męskie stopy jak najbardziej mogą się świetnie prezentować zarówno w klapkach, jak i japonkach. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie butów do stroju, a także do okazji.

Dużym nietaktem byłoby założenie klapek czy japonek na uroczyste przyjęcia, czy ważne kolacje. W takich sytuacjach jak najbardziej trzeba zrezygnować z noszenia tych modeli obuwia. Wyjątek mogą stanowić imprezy odbywające się na plaży. Podczas luźnych przyjęć organizowanych nad brzegiem morza lub rzeki jak najbardziej możesz nosić letnie ubrania oraz klapki czy japonki – podpowiada pracownik internetowego sklepu z glanami.

Gdzie zakładać męskie buty odsłaniające stopy?

Męskie klapki oraz japonki absolutnie nie nadają się na uroczyste przyjęcia, oraz eleganckie kolacje. Zrezygnuj z nich, jeśli nie chcesz wyglądać komicznie. W zestawieniu z garniturem lub innym eleganckim strojem prezentowałyby się nieatrakcyjnie, a nawet niepoważnie. Te modele butów zdecydowanie lepiej sprawdzają się na co dzień oraz na plażę. Jak najbardziej możesz połączyć je z casualowymi ubraniami i wybrać się w takiej stylizacji na miasto podczas ładnej pogody. W takiej sytuacji dopasuj do nich luźną koszulkę lub rozpinaną koszulę, a także krótkie spodenki jeansowe, najlepiej w jasnym kolorze. W takiej stylizacji możesz się wybrać na spotkanie ze znajomymi lub na spacer.

Męskie klapki oraz japonki sprawdzają się doskonale również na plażę. Najłatwiej je założyć właśnie tam, ponieważ jest to obuwie przeznaczone szczególnie w takie miejsca. Jeśli chodzi o strój, to również możesz dopasować je do krótkich spodenek i luźnej koszulki. Latem bardzo ładnie prezentują się ubrania w jasnych odcieniach, dlatego nie bój się ich w swoich zestawieniach. Dużą zaletę męskich klapek oraz japonek stanowi nie tylko wygląd, ale również wygoda. Buty okazują się niezwykle komfortowe na plażę. Zapewniają skórze możliwość oddychania, w związku z czym stopy się w nich nie pocą, co jest bardzo istotne podczas upałów. Tego rodzaju obuwie nie nadaje się jednak do biegania czy uprawiania innych aktywności sportowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj