Gazeta Jarocińska to jeden z najpopularniejszych tygodników regionalnych wydawanych na obszarze gmin Jarocin, Kotlin, Żerków, Jaraczewo, Nowe Miasto nad Wartą. Należy do prasy ogólnoinformacyjnej i przedstawia publikacje prasowe oparte na sprawach i problemach dotyczących mieszkańców wyżej wymienionych gmin. Dostarcza najświeższe i sprawdzone informacje, dzięki temu gwarantuje lokalnej społeczności znajomość bieżących wydarzeń i aktualnych wiadomości (ogłoszenia i reklamy, wiadomość dotyczące polityki, gospodarki, kultury, oświaty i inne informacje poświęcone życiu społecznemu i kulturowemu).

Gazeta Jarocińska to najlepsza dla mieszkańców gminy Jarocin ,,baza” wiadomości z regionu. Zaspokaja ich ciekawość, dostarcza informacje o przyszłych wydarzeniach i planach, a także gwarantuje rozrywkę. Pozwala umilić wolną chwilę oraz zapewnia dostęp do fachowej wiedzy (porusza przeróżne tematy np. polityka, dzięki temu mieszkańcy poszerzają swoją wiedzę i z łatwością kształtują własne zdanie).

Gmina Jarocin – charakterystyka

Gmina Jarocin położona jest w województwie wielkopolskim na Wysoczyźnie Kaliskiej w Kaliskiem. Siedziba gminy i powiatu jarocińskiego mieści się w mieście Jarocin, który liczy sobie około 26 353 mieszkańców. Jarocin podzielony jest na 14 osiedli oraz 1 sołectwo.

Gmina Jarocin jest bogata w przeróżne zabytki, obiekty historyczne, parki i skwery. Społeczność lokalna może korzystać z kin, teatrów, hal sportowych i klubów sportowych, wielkopowierzchniowych sklepów oraz galerii handlowych. Co roku w Jarocinie odbywa się słynny rockowy ,,Festiwal w Jarocinie” , którzy przyciąga masę turystów z całej Polski.

Transport w gminie Jarocin to między innymi drogi krajowe, droga wojewódzka, a także transport kolejowy, miejski i lotniczy (Port lotniczy Poznań-Ławica, Port lotniczy Wrocław-Starachowice i Port lotniczy Łódź-Lublinek). Mieszkańcy gminy Jarocin nie skarżą się na problemy z zatrudnieniem, wśród nich 61,1% jest wieku produkcyjnym, a 18,9% w wieku przedprodukcyjnym.

Gazeta Jarocińska – prasa ogólnoinformacyjna uwielbiana przez mieszkańców gminy Jarocin

Gazeta Jarocińska to najchętniej kupowany tygodnik przez mieszkańców gminy Jarocin, Kotlin, Żerków, Jaraczewo i Nowe Miasto nad Wartą. Wydawany jest raz w tygodniu, gwarantuje wiele aktualnych i sprawdzonych informacji z regionu. Przedstawia wiadomości głównie skoncentrowane na sprawach i problemach dotyczących mieszkańców miasta i powiatu Jarocin. Pozwala społeczności regionalnej zaspokoić swoją ciekawość odnośnie bieżących wydarzeń w okolicy, a także zapewnia odrobinę rozrywki. Umożliwia przeglądanie najświeższych ogłoszeń oraz reklam sprzedawców, kupców i przedsiębiorstw.

Gazeta Jarocińska dostępna jest w formie prenumeraty na prenumerata ruch. Osoby wykupujące ją mają pewność, że zawsze na czas otrzymają swoją prasę, unikają kolejek w kioskach, mają gwarancję niezmienności ceny w trakcie trwania prenumeraty i cenę niższą niż w sprzedaży egzemplarzowej. Dodatkowo mają możliwość korzystania z licznych promocji skierowanych tylko i wyłącznie do prenumeratorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj