Wszystkim rodzicom zależy, aby jego dziecko prawidłowo się rozwijało. Odpowiednie połączenie nauki, dodatkowych zajęć, obowiązków domowych oraz zabawy jest bardzo ważne i pozwala zagwarantować właściwe dorastanie. Większość rodziców skupia się głównie na edukacji swoich pociech, jednak nigdy nie powinno się zapominać o czasie wolnym naszych dzieci.

Wypoczynek w okresie dorastania jest bardzo ważny, umożliwia dzieciom spędzenie czasu z rówieśnikami, rozwija emocje, uczy prawidłowego postępowania (cierpliwości, szacunku, ofiarności), a także rozsądnej rywalizacji. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nigdy nie powinny być obarczane nadmiarem obowiązków. Każdego dnia rodzice powinni pozwolić swoim dzieciom na zabawę z rówieśnikami, dzięki temu maluchy będą uczyć się odpowiedzialności, podzielności oraz szacunku do drugiej osoby.

Bardzo pomocnymi akcesoriami, które można wykorzystać przy spędzaniu wolnego czasu z dziećmi są różnego rodzaju zabawki pobudzające wyobraźnię najmłodszych. Jedną z opcją są gadżety o nazwie Super Zings zestaw. To kompaktowych rozmiarów figurki przedstawiające ożywione przedmioty użytku codziennego. Wyróżniają się szczególnymi mocami (dobre i złe cechy), dzięki temu uczą, jak rozróżniać dobro od zła, kształtują charakter dzieci i pozwalają poznać smak rywalizacji.

Super Zings zestaw- charakterystyka zabawki

Super Zings zestaw to zabawka, która jest przeznaczona dla dzieci w różnym przedziale wiekowym: 3-5 lat, 6-8 lat i 9-12 lat. Korzystać z niej mogą zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Producentem Super Zings zestaw jest Magic Box Toys. Zabawki Super Zings obecnie dostępne są kilku wersjach: 1, 2 i 3. Zakupić je można w pojedynczych szczelnie zamkniętych saszetkach. Aktualnie największą popularnością cieszy się trzecia wersja serii, w której jest do zebrania ponad 90 przeróżnych postaci. W poszczególnej saszetce znajduje się jedna figurka Super Zings oraz lista wszystkich dostępnych postaci. Każda z figurek ma swojego rywala, dlatego dzieci zachęcane są do zakupienia kolejnej saszetki w celu stworzenia własnej Superdrużyny. Dodatkowo do dalszej zabawy pobudzają dostępne złote i srebrne figurki oraz postać o imieniu Mr King.

Super Zings zestaw to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które rywalizują ze sobą w Kaboom City. Każda z figurek ma ,,specjalne moce”, które pozwalają jej pokonać przeciwników. Posiadanie kilku figurek z Super Zings umożliwia miłe spędzenie wolnego czasu ( postacie mogą chować się w tajemniczych kryjówkach lub ścigać po ulicach wyjątkowymi pojazdami). Tego typu rozrywka gwarantuje wiele emocji, uczy podzielności, rozsądnej rywalizacji oraz zapewnia adrenalinę.

Super Zings zestaw – funkcjonalność i kompaktowość

Super Zings zestaw to doskonała zabawka dla każdego dziecka, umożliwia wspólną zabawę z rówieśnikami lub rodzicami. Uczy dzieci odpowiedzialności, cierpliwości i porządku – sprzedaż w formie pojedynczych figurek, dopiero po pewnym czasie dzieci mają dostęp do całej kolekcji. Każda figurka odznacza się kompaktowym rozmiarem, dzięki temu można ją bez problemu zabrać na podwórko, wycieczkę lub kolonie. Obecnie Zingsy możliwe są do nabycia w sklepach stacjonarnych, jak również w internetowych np. kiosk ruch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj