Są oczywiście osoby, które lubią sportowy styl i praktycznie zawsze wyglądają, jakby właśnie wybierały się na trening. Nie każdy artykuł odzieżowy prezentuje się jednak w sposób, który uprawnia go do wykorzystywania w codziennych sytuacjach bez szkody dla naszego poczucia stylu. Tylko część z prezentowanych produktów założymy do pracy, ale we wszystkich będziemy czuć się pewnie. W jakie gustowne ubrania zaopatrzymy się w sklepie z odzieżą sportową?

Koszulki polo

Stworzony na przełomie XIX i XX wieku wzór z początku służył jedynie zawodnikom polo – szykownej gry dla wyższych sfer. Ze względu na specyfikę tego sportu, uprawiający go gracze musieli znaleźć kompromis pomiędzy elegancją a wygodą użytkowania. Koszulka polo ma krótkie rękawy, ale wyposażona jest w kołnierzyk. Dlaczego posiada on guziki? Ich rozpięcie jest sposobem na to, by uniknąć nieprzewidywalnego zachowania stójki na wietrze. Podobny krój został upowszechniony przez Chemise’a Lacoste’a jako uniform tenisisty, ale w Polsce (mimo marginalnej popularności tego sportu) wciąż funkcjonuje on pod nazwą “polo”. Koszulkę tego rodzaju możemy z powodzeniem ubrać, gdy wybieramy się na spotkanie przy grillu albo wychodzimy do restauracji w czasie urlopu. Jeśli nie mamy zaplanowanych oficjalnych spotkań, możemy założyć ją również do pracy.

Spodenki lifestyle’owe

Znakomitym uzupełnieniem stroju w letnim stylu casual będą szykowne shorty. Są w ciągu roku takie okresy – a mogą one ciągnąć się miesiącami – w których, ze względu na temperatury, chodzenie w zwykłych spodniach z długimi nogawkami nie jest komfortowe. Nie daje nam to oczywiście przyzwolenia na to, by w krótkich spodenkach przyjść do biura czy na proszoną kolację. Gdy tylko jednak możemy, zakładamy bardziej wygodne i przewiewne szorty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by i w nich czuć się modnie. Jeśli wybierzemy odpowiedni model – najlepiej w jak największym stopniu odbiegający od spodenek do pływania lub grania w piłkę nożną – możemy czuć się naprawdę pewnie co do naszego stylu.

Spodnie casualowe

Pogoda w Polsce przez większą część roku nie upoważnia nas do tego, by ubierać spodnie z krótszymi nogawkami. Są jednak w asortymencie sklepów z odzieżą sportową, jak STSklep, takie modele długich spodni, które sprawdzą się w sytuacjach pozatreningowych. Nawet najmodniejsze dresy to niezbyt dobry pomysł na proszone wyjścia, ale już wycieczka do sklepu czy bardzo nieformalne spotkanie w barze – czemu nie?

Być może ubrania, których szukasz w sieciówkach, znajdziesz w sklepie z odzieżą sportową? Zapraszamy do przeczesywania ich w poszukiwaniu produktów uniwersalnych, takich, które mają więcej niż jedno zastosowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj