Cellulit to zmartwienie głównie kobiet. Niewłaściwie rozmieszczona tkanka tłuszczowa stanowi problem wielu osób, które marzą o zgrabnej i szczupłej sylwetce. Skórka pomarańczowa może pojawiać się w różnych częściach ciała, ale najczęściej występuje na brzuchu, udach i pośladkach. Na szczęście istnieją sposoby na szybkie oraz skuteczne pozbycie się cellulitu. Poznaj ofertę zabiegów, dzięki którym możliwe jest zniwelowanie tkanki tłuszczowej.

Za cellulit uznaje się nie tylko nieodpowiednio rozmieszczoną tkankę tłuszczową, ale również zwyrodnienie tkanki podskórnej o charakterze niezapalnym. Skórkę pomarańczową można zwalczać za pomocą właściwie dobranych treningów, specjalnej diety bogatej w wodę czy przeznaczonych do tego kosmetyków. Jednak najskuteczniejsze okazują się zabiegi antycellulitowe. Pracownik centrum medycznego Sublimed mówi: Odpowiednio wykonane zabiegi są w stanie zwalczyć cellulit i tym samym poprawić wygląd całego ciała. Dzięki nim skóra ulega napięciu i staje się bardziej sprężysta, w związku z czym lepiej się prezentuje. Zazwyczaj nie wystarczy wykonanie jednego zabiegu, by zobaczyć efekty. Konieczne jest jego powtarzanie, żeby cieszyć się gładkim i elastycznym ciałem.

Skuteczne zabiegi zwalczające cellulit

Nowoczesne zabiegi antycellulitowe można wykonywać na wszystkich częściach ciała, na których widoczna jest skórka pomarańczowa. Stosowanie zaawansowanej technologii umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie gromadzącej się tkanki tłuszczowej. Przykładem niechirurgicznego zabiegu jest mezoterapia igłowa o działaniu antycellulitowym. Poza tym poprawia ona kondycję skóry i prowadzi do jej ujędrnienia. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. W części ciała dotknięte cellulitem wstrzykuje się niewielkie dawki substancji aktywnych w postaci mezokoktajli. Preparat działa wyłącznie w miejscu poddanemu zabiegowi. Ma on na celu stymulację skóry do regeneracji oraz odnowy, czemu towarzyszy zwiększenie syntezy kolagenu, a także elastyny. Mezoterapię igłową wykonuje się w seriach. Kilkukrotne powtórzenie zabiegu zwiększa jego efekty.

Kobiety zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i skórką pomarańczową mogą zdecydować się również na masaż antycellulitowy. Jest to intensywny zabieg, który ma na celu wyszczuplenie ciała. Prowadzi do tego odpowiednia technika masażu, umożliwiająca rozbicie złogów tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Poza tym zabieg wykonuje się w celu odprowadzenia toksyn oraz poprawienia krążenia krwi. Aby cieszyć się gładką i jędrną skórą, konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Ich kilkukrotne powtórzenie pozwala uzyskać niesamowite efekty. Zwalczanie cellulitu w ten sposób okazuje się bardzo skuteczne. Nic dziwnego, że tak wiele pań decyduje się na masaż antycellulitowy. Umożliwia on nie tylko zlikwidowanie skórki pomarańczowej, ale również ogólną poprawę wyglądu ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj