Telewizja i internet w pakiecie to rozwiązanie, które jest opłacalne w wielu przypadkach. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu paczki usług. Jak wybrać w tym zakresie najkorzystniejszą ofertę dla siebie oraz dla domowników?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pakietu internetu i telewizji

Jeśli chodzi o takie rozwiązanie, jak telewizja i internet w pakiecie, należy przede wszystkim zwrócić uwagę w pierwszym przypadku na ilość oferowanych przez operatora kanałów telewizyjnych, a w drugim – na transfer danych i stabilność łącza. Warto porównać ze sobą ofertę kilku operatorów.

Ciekawie prezentuje się np. 2-pak usług w INEA. Już w jego najtańszej opcji znajduje się telewizja z 144 kanałami (w tym 49 w wysokiej rozdzielczości) oraz internet z pobieraniem danych do 300 Mbps i wysyłaniem danych do 30 Mbps, z kolei w najbardziej rozbudowanym, ekskluzywnym pakiecie dostępny jest internet światłowodowy, charakteryzujący się nie tylko bardzo wysokim transferem danych, ale również bardzo stabilnym łączem, odpornym na warunki pogodowe oraz pakiet 232 kanałów telewizyjnych (w tym aż 95 w jakości HD).

Paczki usług telewizji i internetu a ceny

Telewizja i internet w pakiecie dostępna jest w specjalnych pakietach promocyjnych. Łączenie ze sobą tych dwóch usług daje spore oszczędności w porównaniu z sytuacją, w której zamawia się dwie różne usługi u dwóch operatorów. Ponadto u wielu z nich pierwsze miesiące usługi internetu z telewizją dostępne są za darmo. Nie trzeba się zatem martwić o duże wydatki.

Jak zamówić pakiet telewizji z internetem?

Pakiet telewizji z internetem można zamówić na szereg sposobów. Oprócz osobistej wizyty w salonie oraz kontaktu z infolinią istnieje również możliwość skorzystania ze specjalnego formularza na stronie internetowej. Podaje się na nim swoje dane (w tym numer telefonu) i już po kilkunastu minutach można otrzymać ofertę idealnie skrojoną do własnych potrzeb, biorąc pod uwagę takie uwarunkowania, jak zainteresowania, miejsce zamieszkania oraz dostępny budżet.

materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj