Nadmorska Gdynia jest jednym z najchętniej wybieranych przez polskich turystów miejscem. Jednak prócz obywateli Polski rok do roku przyjeżdża tu coraz więcej obcokrajowców doceniających zalety tego pięknego miasta.

Przepiękne modernistyczne miasto oceniane jako jedne z najlepszych do życia w Polsce. Znajdziecie tutaj wszystko, pełna wielkomiejską infrastrukturę, restauracje, puby, bary, tetry czy ciekawe muzea. Gdynia znana jest również z organizowanego co roku festiwalu filmów fabularnych.

Ponadto Gdynia słynie ze swojej niebagatelnej przyrody. Wzdłuż wybrzeża ciągną się dzikie plaże, nad którymi królują strome klify oraz wzgórza pokryte lasami. Jest to tzw. Kępa Redłowska, w której dodatkowo znajdziemy stare bunkry oraz stanowiska artylerii przeciwlotniczej. Gdynię okala też Trójmiejski Park Krajobrazowy, pełny ścieżek rowerowych oraz tras do biegania.

Z pewnością osoby udające się do Gdyni muszą zastanowić się gdzie wynająć na krótki termin apartamenty o wysokim standardzie. Z roku na rok coraz więcej turystów wybiera taką formę noclegu zamiast zatłoczonych i głośnych hoteli. Apartamenty na wynajem są o wiele bardziej komfortowe, mamy więcej miejsca, prywatności, lokalizacje też są z reguły bardzo dobre.

Zdecydowanie najlepszym operatorem apartamentów na wynajem krótkoterminowy jest trójmiejska firma BillBerry Apartments, której ofertę znajdziecie tutaj: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdynia-wynajem

Firma ta posiada apartamenty nie tylko w Gdyni ale też w Gdańsku i Sopocie, w sumie kilkadziesiąt obiektów działających jak hotele. Można dokonać rezerwacji przez ich stronę WWW, dokonać opłaty i przed przyjazdem otrzymuje się kod dostępu do apartamentu oraz adres. Mamy też możliwość całodobowego kontaktu z opiekunami. Okazuje się, że taka forma najmu staje się bardziej popularna niż hostele czy hotele.

Apartamenty na wynajem mają ogrom zalet. Posiadają dobrze wyposażoną kuchnię z piekarnikiem, mikrofalą, lodówką czy ekspresem do kawy, w łazience można nie tylko wziąć prysznic ale w razie czego wyprać i wysuszyć ubrania. Z kolei sypialnia oddzielona jest od salonu, co daje nam wiele więcej miejsca użytkowego.

Jak widzimy apartamenty posiadają wiele zalet, których na próżno szukać w pokojach hotelowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj