Imprezy integracyjne czy eventy firmowe to nieodłączna część funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Tego typu wydarzenia pozwalają na odpoczynek od pracy, naładowanie baterii, a co najważniejsze na zacieśnienie relacji na poziomie pracowniczym, ale i na płaszczyźnie pracownicy-szefostwo. Warto więc wybrać miejsce, w którym oderwiecie się od codziennej rzeczywistości i będziecie mogli się świetnie bawić. Co w tym zakresie oferuje Park Rozrywki Energylandia w Zatorze?

Ekstremalne atrakcje Parku Rozrywki

To świetne miejsce, które pozwala zmierzyć się z paraliżującym strachem i swoimi ograniczeniami. Również w pracy często towarzyszą nam podobne emocje, a gdy już rozwiążemy problem i wykonamy zadanie, które wydawało się potwornie trudne, przychodzi radość i poczucie, że nie taki diabeł straszny. Podobnie jest z atrakcjami w strefie ekstremalnej, jeśli się odważycie nie pożałujecie, a może nawet będziecie chcieli spróbować jeszcze raz?

W strefie ekstremalnej szczególnie polecamy najnowszą atrakcję, czyli największego w Europie Mega Coastera Jego nazwa to Hyperion, a przejażdżka nim to niewątpliwie mega przeżycie. Zjeżdżając 80 metrów w dół podczas pierwszego spadku osiąga on prędkość aż 142 km/h , co czyni go największym i najszybszym Roller Coasterem w Europie w swojej kategorii! Hyperion posiada również wiele innych ekstremalnych smaczków, jak na przykład to, że osiąga 85 stopni nachylenia przy spadku, a zaraz po tym z ogromną prędkością wjeżdża w tunel. Na śmiałków czekają również podwójne zakręty, niespodziewane efekty grawitacyjne oraz mnóstwo dodatnich i ujemnych przeciążeń. To atrakcja dla prawdziwych miłośników mocnych wrażeń, lub po prostu dla najodważniejszych.

Inną ciekawą atrakcją jest Space Gun. Składa się on z dwóch 16 osobowych gondoli, umieszczonych na potężnych, 16 metrowych ramionach. Poruszają się one w przeciwnych kierunkach ze sporą prędkością, co generuje ogromne przeciążenia. Atrakcja nie posiada zadaszenia, więc na pewno poczujecie silny wiatr we włosach. Co ciekawe jest to jedyna atrakcja w parku, która nie posiada automatycznego trybu pracy, więc każda przejażdżka może (i jest) zupełnie inna.

Warto również wypróbować atrakcję o nazwie Formuła Roller Coaster, która zalicza się do tak zwanych “Launch Coasterów”. W tego typu atrakcjach chodzi po prostu o to, aby osiągnąć jak największą prędkość w jak najkrótszym czasie. Formuła ma system wyrzutu magnetycznego , dzięki czemu dosłownie “wystrzeliwuje” wagoniki z ogromną siłą, wagoniki osiągają 100 km/h już po 2 sekundach od początku przejazdu! To prawdziwie wystrzałowa atrakcja!

Ostatnią atrakcją, jaką polecamy dla niezapomnianej grupowej zabawy jest Apocalypto. To ekstremalne urządzenie w postaci ławy, która poprzez zastosowanie dwuramiennej konstrukcji wprowadzana jest w ruch obrotowy po okręgu o średnicy 8 metrów! To sprawia, że siły bezwładności powodują dodatkowe, niekontrolowane obroty tej atrakcji wokół własnej osi, co z kolei powoduje, że na pasażerów działają niezwykle silne przeciążenia o zmiennych wektorach. Jednorazowo z atrakcji może korzystać 18 osób, więc taki spory firmowy team.

Western Camp Resort

Oczywiście niezapomniane atrakcje w Parku Rozrywki to nie wszystko. Wyjazd integracyjny to z reguły wyjazd kilkudniowy, więc warto pomyśleć o komfortowym noclegu, najlepiej jak najbliżej opisywanych atrakcji. Takim miejscem jest Western Camp Resort, będący największą bazą noclegową w Zatorze i co ważne, znajdującym się zaledwie 5 minut od Parku Rozrywki Energylandia. Obiekt ten oferuje wysoki i niecodzienny standard noclegowy. Do dyspozycji gości jest 15 drewnianych, świetnie wyposażonych domków.

Każdy z nich stylizowany jest na klasyczny domek preriowy. Cały western Camp to klimat ściśle związany z Dzikim Zachodem. Obiekt oferuje również bardziej oryginalne formy noclegu jak na przykład nocleg w indiańskim Tipi czy wozach, wyglądających jak z najprawdziwszego westernu. Specjalnie dla klientów chcących przeżyć niezapomniany wyjazd integracyjny oferujemy możliwość nauczenia się indiańskiego tańca Powwow, możemy również zorganizować niezapomnianą imprezę w stylu western!

Na terenie obiektu jest również możliwość zorganizowania zawodów wędkarskich, co pozwoli Wam na przyjemną i odprężającą rywalizację. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie zabraknie prawdziwych, krwistych kowbojskich steków (grubych na cal!). Istnieje również możliwość zorganizowania barbecue, na życzenie klientów możliwa jest również degustacja prawdziwej amerykańskiej whiskey! Tak naprawdę ogranicza was tylko wyobraźnia, po przeniesieniu się na Dziki Zachód wszystko jest możliwe. Postaramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania! Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

https://energylandia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj