Chemia to wszystko, co nas otacza. Ciekawe pokazy chemiczne, ekstrakcje i reakcje oraz procesy, które znają tylko nieliczni. Jeśli masz gdzieś obok siebie pasjonata chemii, ten zestaw pomysłów prezentowych z pewnością przypadnie mu do gustu! Sprawdź jak go zadowolić.

Napoje to chemia najczystsza

Na pierwszy ogień idą napoje i ich wyskokowy oraz chemicznie ciekawy charakter. Być może kask piwosza nie brzmi zachęcająco dla miłośnika chemii właśnie, ale warto mu się przyjrzeć. To kask, który może być źródłem niejednego, ciekawego doświadczenia z różnymi napojami – znajdującymi się na głowie – w roli głównej. A skoro jesteśmy przy napojach, to być może chemiczne podejście do tworzenia drinków w specjalnym shakerze z przepisami będzie ciekawym prezentem dla chemika z 4gift.pl.

Naczynia podstawą chemii

Jeśli stworzymy coś specjalnego, jeśli chcemy przeprowadzić reakcję, np. mieszania cieczy, powinniśmy mieć także specjalne naczynia do ich eksponowania. W tym wypadku chodzi o niewielkie kieliszki dla chemika, które obok nietypowych (albo typowych dla chemicznego laboratorium) kształtów mają także niespotykaną na tego rodzaju produktach podziałkę. Zrozumie ją jednak tylko pasjonat chemii. Prezent dla chemika z 4gift.pl lub innego sklepu jest także kubek. Przezroczysty, z uchem i wzorem strukturalnym kofeiny. Może kawy?

Tworzenie to proces

Tworzenie jest procesem chemicznym, dlatego dla miłośnika chemii polecamy dwa narzędzia, które zachwycą go swoimi właściwościami. W pierwszym będzie mógł przygotować nietypowe, własne, powstałe z mieszaniny samodzielnie ukręconej, lody. To shaker lodowy, który pozwala na tworzenie różnych smaków w jednym. Drugie narzędzie to prezent dla miłośnika wina. Aerator pozwoli w odpowiedni sposób wyważyć kupaż i napowietrzyć wino, by smakowało nietypowo.

Odkryj te i inne gadżety i prezenty dla miłośnika chemii i spraw mu radość na każdą okazję. Z takim zestawieniem pomysł na prezent masz już zarezerwowany na co najmniej dwa lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj