Gra wstępna jest bardzo ważna dla kobiet podczas stosunku. Ciało kobiety musi stać się wilgotne, aby można było przejść do stosunku. Co więcej, gra wstępna może sprawić, że kobieta czuje się bardziej kochana. Warto jednak pamiętać, że każda kobieta jest inna, dlatego będą na nią działać różne rzeczy. Zazwyczaj kobiety potrzebują gry wstępnej zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Poniżej znajdziecie przydatne techniki, które przybliżą was do mistrza gry wstępnej.

Bardzo ważne są słowa

Siła sugestii jest równie ważna jak dotykanie czy pieszczenie. Warto więc ze szczegółami opowiadać swojej kobiecie, gdzie będziesz ją dotykał i całował, dzięki czemu ona z łatwością sobie to wyobrazi. Mózg jest bardzo ważnym organem seksualnym u kobiety. Jeżeli sprawisz, że będziesz się z nią kochał w jej głowie, to ona zacznie Cię błagać, abyś zrobił to naprawdę.

Gra wstępna nie tylko w sypialni

Nie powinniśmy ograniczyć się do zaczynania gry wstępnej tylko w sypialni. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby zachować pełną kulturę i nie obmacywać się na przystanku autobusowym. Możesz jednak zacząć grę wstępną podczas tańca w klubie lub w barze. Zaczęcie gry wstępnej w ciągu dnia również jest możliwe. Możesz wejść z nią do przymierzalni, złapać za piersi w windzie czy przycisnąć do ściany w ciemnej uliczce. Podniecając ją w każdej chwili nie będziecie mogli się doczekać, aż wrócicie do domu i oddacie się pełnej namiętności.

Striptiz

Ciekawym rozwiązaniem na grę wstępną może być striptiz. Nie jest to już czynność zarezerwowana tylko dla kobiet. Coraz więcej z nich zaczyna z ochotą patrzeć na rozbierającego się mężczyznę. Wystarczy, że zaczniesz zmysłowo ściągać z siebie ubrania. Bardzo ważne jest to, żeby ściągnąć od razu skarpetki, ponieważ dla wielu kobiet nagi facet w skarpetkach jest bardzo zniechęcającym widokiem i psuje to cały nastrój.

Oglądanie filmów erotycznych

Jeżeli oboje lubicie oglądać filmy erotyczne, może to być dobry pomysł na grę wstępną. Podczas oglądania takiego filmu zacznij całować swoją partnerkę we wszystkie intymne miejsca. Pamiętaj jednak o tym, żeby po pewnym czasie przenieść swoją uwagę z filmu erotycznego na swoją kobietę. Sprawdź takie gumowe lale.

Korzystaj ze swoich palców

Każdą kobietę dotyka się w inny sposób. Jednak korzystanie ze swoich końcówek palców może być bardzo dobrym pomysłem na grę wstępną. Możesz delikatnie rozszerzać i zamykać jej wargi sromowe zewnętrzne. Jeśli kobieta będzie delikatnie rozszerzać swoje nogi to znaczy, że możesz ją dotknąć odrobinę głębiej. W takiej sytuacji warto delikatnie pocierać mniejsze wargi sromowe i później przenieść palce do łechtaczki. Należy ją pocierać drobnymi i okrężnymi ruchami.

Niektóre kobiety wolą, kiedy łechtaczkę dotyka się bardzo delikatne, a inne zaś wolą mocniejszy dotyk. Wszystko zależy od tego, co preferuje Twoja partnerka, dlatego rozmowa jest również bardzo ważna. Uważnie obserwuj język jej ciała. Po kilku minutach możesz zbliżyć do łechtaczki swoje usta i zacząć ją ssać oraz lizać stale pocierając ją palcem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj