Prowadząc skomplikowane prace budowlane, trzeba pamiętać o każdym drobnym szczególe. Do precyzyjnych zadań niezbędne są specjalistyczne maszyny, które zapewnią efektywną i przede wszystkim bezpieczną pracę na wysokości.

Do urządzeń tego typu należą podnośniki teleskopowe o napędzie spalinowym – tam, gdzie modele z innych kategorii nie dają rady, właśnie zwyżki teleskopowe sprawdzają się najlepiej. Ze względu na swoje charakterystyczne cechy niniejszy rodzaj podestów ruchomych pozwala na wydajną pracę w terenie podczas niesprzyjających warunków. Do głównych atutów podnośników teleskopowych należą:

  • napęd na cztery koła,
  • oś wahliwa,
  • przegubowe ramię wyposażone w funkcję ruchu bocznego kosza oraz możliwość pracy w prawie całkowitym pionie.

Jedną z najbardziej doświadczonych marek w branży budowlanej jest JLG. Firma, której początki datuje się na koniec lat 60-tych XX wieku, od początku swej działalności oferuje rewolucyjne rozwiązania. W jej ofercie nie mogło zabraknąć także podnośników teleskopowych spalinowych – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-teleskopowe-spalinowe/.

Obecnie JLG może pochwalić się serią maszyn (m.in. 1200 SJP czy 1850 SJ), które zapewniają największy dostępny udźwig wynoszący aż 450 kg. Co więcej w portfolio marki dostępne są podesty teleskopowe spalinowe na podłożu gąsienicowym. To specjalna kategoria maszyn przeznaczonych do prac w terenie charakteryzującym się dużą miękkością. Ogromną zaletą zwyżek zaopatrzonych w napęd gąsienicowy jest zerowy promień skrętu, który w znacznym stopniu ułatwia dotarcie do najbardziej nieosiągalnych miejsc.

Maszyny marki JLG posiadają również możliwość podłączenia do nich elektronarzędzi. Aby skorzystać z tej funkcji, należy jednak uprzednio zaopatrzyć się w generator o mocy 230 V.

Podnośniki teleskopowe spalinowe od JLG to maszyny najwyższej jakości. Zapewniają niezwykle wysoki komfort pracy oraz możliwości nieosiągalne dla wielu maszyn z niższej półki. Dodatkowo decydując się na podest JLG, możemy być pewni całodobowego wsparcia technicznego na terenie całego kraju. W skrócie – pełen profesjonalizm!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj