Kiedy decydujemy się na zakupy w konkretnym miejscu, coraz częściej kluczowym aspektem nie jest jedynie ilość naszych ulubionych sklepów w konkretnym centrum handlowym. Wiele osób zwraca uwagę na liczne udogodnienia, które centra handlowe przygotowały dla swoich klientów, ofertę gastronomiczną czy właśnie ofertę rozrywkową danego miejsca – i to właśnie na niej chcielibyśmy się dzisiaj skupić, oczywiście odnosząc się do dobrze znanej w całym Krakowie Galerii Bronowice.

Warto zaznaczyć – oferta rozrywkowa skierowana jest nie tylko dla najmniejszych gości, którzy odwiedzą Galerię. Również dorośli znajdą tutaj naprawdę wiele miejsc dla siebie. W końcu część z atrakcji jest idealną opcją na przerwę w trakcie zakupów, zwłaszcza jeżeli wybraliśmy się na nie z osobami nam bliskimi.

Kino inne niż wszystkie

O ile multipleksy dość dobrze wpisały się w krajobraz polskich galerii handlowych, Kino Mikro – bo o nim mowa – jest ich zupełnym przeciwieństwem. Jest to oddział jednego z krakowskich kin studyjnych. Każdy może liczyć tu na prawdziwie kameralną atmosferę, mieści ono bowiem około 30 osób. To jednak niejedyna różnica. Chyba nawet istotniejsza jest to, że w kinie Mikro może trafić na offowy repertuar, składający się m.in. z wielu filmów artystycznych czy tych nagradzanych na licznych festiwalach. Oczywiście nie zapomniano o najmłodszych – w kinie często odbywają się projekcje animacji dla najmłodszych.

Zainteresowanych konkretnym repertuarem na konkretne dni zapraszamy na stronę Galerii Bronowice, jest on tam na bieżąco aktualizowany. Więcej informacji znajduje się pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/131-kino-mikro.

Czytelnia

O ile wspomniane powyżej kina są dość popularne w centrach handlowych, to Czytelnia jest pierwszym takim miejsce w którejkolwiek z krakowskich galerii. Jest to idealne miejsce dla każdego – małego i dużego – kto kocha książki. Początkowo książek było 500, jednak kolekcja cały czas się rozwija. Oczywiście są one dostępne dla gości za darmo, całość czytelni znajduje się natomiast na wygodnej antresoli. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy albo chcą zrobić sobie przerwę z książką, albo chcą poczytać np. po zakupach. Całość jest idealnie oświetlona i naprawdę cicha jak na centrum handlowe.

Czas na odrobinę sztuki!

To kolejna inicjatywa, której próżno szukać nawet w innych centrach handlowych w całej Polsce! Jej głównym założeniem jest przybliżenie sztuki naprawdę szerokiemu gronu odbiorców. W specjalnie przygotowanej do tego części Galerii znajdziemy prace, instalacje i wystawy, które przygotowywane są przez Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Dodatkowo, możemy liczyć na liczne wydarzenia i warsztaty, które organizowane są w tej przestrzeni. Wystawy i dzieła często się zmieniają, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania tego miejsca.

Tor gokartowy na dachu

Nie możemy nie wspomnieć o kolejnej atrakcji, którą spokojnie możemy zaliczyć do grona tych niepowtarzalnych i niespotykanych. Jest nią właśnie tor gokartowy Kart Express. Znajduje się on… na dachu Galerii Bronowice, a jego całkowita powierzania wynosi około 3 000 metrów kwadratowych. Całość wyposażona jest w nowoczesne gokarty najlepszych producentów, same bandy są znakomicie zabezpieczone, aby nikomu nic się nie stało. Jest to rewelacyjna opcja nie tylko dla dorosłych, ale również młodszych przyszłych kierowców. Jeżeli potrzebujecie dodatkowej adrenaliny podczas zakupów albo po prostu szukacie toru gokartowego w okolicy, zachęcamy do odwiedzenia Galerii – jesteśmy pewni, że spełni on wszystkie Wasze oczekiwania.

A po wszystkim czas na relaks

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie przynajmniej z części powyższy atrakcji albo po prostu mamy ochotę na odpoczynek po aktywnych zakupach, na pewno ucieszymy się z faktu, że czaka na nas Strefa Relaksu. Nie dość, że każdy może skorzystać tam z licznych wygodnych puf, to na gości czeka również blisko 60-calowy telewizor, wraz z konsolą Xbox lub PlayStation. Co ważne, wybór gier jest naprawdę znakomity, jednak są one dostosowane do najmłodszych graczy – nie znajdzie się tutaj gier, gdzie dominuje przemoc, co na pewno ucieszy wielu rodziców.

Czeka na Ciebie znacznie więcej!

Pomimo szczerych chęci, nie udało nam się omówić wszystkich rozrywkowych atrakcji, które czekają na klientów Galerii Bronowice. Tylko wspomnieć możemy czy to o Kreatywnej Planecie dla najmłodszych, czy sklepie Joker dla wszystkich fanów gier planszowych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty polecanych przez nas miejsc pod adresem https://galeriabronowice.pl/rozrywka.

Zdajemy sobie sprawę, że sama rozrywka to nie wszystko. Galeria przygotowała dla Was wygodny parking, setki sklepów i punków usługowych czy znakomitą strefę pełną znanych restauracji. Wszystko to składa się na miejsce, które po prostu odwiedza się z przyjemnością. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do sprawdzenia Galerii Bronowice, jeśli jeszcze jej nie poznaliście, a jeżeli jest to już za Wami – do odwiedzania jej jeszcze częściej.

Galeria Bronowice w Krakowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj