Izolacja w domu potrafi doskwierać, dlatego wszyscy z utęsknieniem czekają na możliwość uczestniczenia w masowych wydarzeniach kulturalnych. Zobacz, na jakie koncerty pod koniec 2020 roku warto czekać i już dziś zarezerwować bilety?

Wszyscy z pewnością mają nadzieję, że w drugiej połowie roku obostrzenia w związku epidemią się skończą i znów będziemy mogli uczestniczyć w imprezach i koncertach. Teraz jest dobry czas, aby planować miłe chwile i rezerwować sobie miejsca na najlepszych wydarzeniach, ponieważ istnieje opcja łatwego zwrotu biletu. Poniżej znajdziesz zestawienie najciekawszych koncertów, a po kompletną listę i bilety wejdź na https://www.biletomat.pl/koncerty/

Christian Löffler – w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu

Niemiecki twórca muzyki lekkiej muzyki tech-house zagra w Polsce na trzech koncertach zaplanowanych na 9, 10 i 11 września. Christian Löffler zagości w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, aby promować swój najnowszy album „Lys”. Artysta jest znany szerokiej publiczności od 2012 roku, od momentu ukazania się jego pierwszego albumu „A Forest”, którym na zawsze zmienił charakter muzyki elektronicznej. Płyta jest jak zawsze chmurna i melancholijna, ale miejmy nadzieję, że tak jak zawsze, tak i tym razem koncert Christiana Löfflera napawa wszystkich pozytywnymi emocjami.

Miejski Hip Hop Festiwal w Koszalinie i Łodzi

#MHHF to gratka dla fanów rapu. 8 sierpnia Miejski Hip Hop Festiwal odbędzie się w Koszalinie, a 26 września w Łodzi. Wydarzenie jest organizowane przez osoby odpowiedzialne za kultowy festiwal hip-hopowy na Mazurach, więc można spodziewać się naprawdę udanej zabawy. Na jednodniowych wystąpią przede wszystkim artyści młodego pokolenia, którzy w Internecie zbierają najwięcej fanów i których koncerty to prawdziwe show. Zaplanowane są występy m.in. Young Igi, Opała, Bevisa, White 2115. Już nie możemy się doczekać.

Faun w Warszawie 30 października

Gotycka grupa FAUN wraca po świetnie przyjętym koncercie na Castle Party w 2018 roku. Wystąpi w warszawskiej Proximie w ramach trasy promującej nowy album zespołu Märchen & Mythen. Fani tego rodzaju muzyki cenią w twórczości grupy łatwość, z jaką łączą średniowieczne instrumenty, wokale, archaiczne dźwięki i perkusję. Od 2003 roku zespół zagrał prawie 900 koncertów! Nie może go zabraknąć 30 października w Warszawie.

10 listopada – Mayday Poland 2020

Festiwal muzyki techno Mayday odbywa się od 20 lat. Dlatego tym bardziej nie wyobrażamy sobie, aby mogło go zabraknąć w tym roku. W katowickim Spodku zaplanowany jest na 10 listopada. Jego tegorocznym hasłem przewodnim jest „PAST:PRESENT:FUTURE”. Na razie nazwiska artystów nie są znane, ale jak co roku możemy się spodziewać samym najlepszych gwiazd. Warto już dziś zarezerwować bilety, ponieważ wejściówki na Mayday rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki. Trzymajmy kciuki, aby festiwal w tym roku odbył się bez przeszkód!

Czy wiesz, że na niektóre koncerty masz możliwość zwrotu biletu? Jeśli zmienią się okoliczności, możesz w określonym czasie zwrócić wejściówkę w formie elektronicznej. Kliknij, by zobaczyć spis imprez z tym udogodnieniem: bilet zwrotny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj