Wieloletnie doświadczenie oraz udoskonalane przez lata techniki nauczania to charakterystyczne cechy ProfiLingua. Szkoła językowa Kraków dedykowana jest dla wszystkich osób chcących zaczerpnąć wiedzy z jednego z 16 nauczanych w tej szkole języków. W skład ProfiLingua wchodzi profesjonalny, posiadający ogromną wiedzę zespół, który oddaje się swojej pasji do nauczania i przekazuje pełny wymiar swojej wiedzy każdemu kursantowi i w którego skład wchodzą doświadczeni lektorzy i native speakerzy. Szkoła językowa Kraków przygotowuje również uczniów do różnego rodzaju egzaminów – szkolnych oraz zewnętrznych językowych.

Dla kogo są kursy w ProfiLingua Kraków? 

Szkoła językowa Kraków to kursy dostosowane do poziomu umiejętności uczęszczających oraz ich wieku. Dla dzieci przygotowane są specjalne kursy edukacyjne, na które uczęszczać mogą kilkulatki, nawet takie, które niedawno zaczęły mówić. Nie jest wymagana umiejętność pisania. Uczenie się podczas zabawy to najlepszy sposób na zapamiętanie i nauczenie się języka. Dla młodzieży przygotowane zostały szkolenia językowe przygotowujące do egzaminów szkolnych jak matura czy egzamin ósmoklasisty, a dla dorosłych konwersatoria, konwersatoria, szkolenia przyspieszone oraz tradycyjne kursy językowe.

Rodzaje kursów w ProfiLingua Kraków

Szkoła językowa Kraków w ofercie posiada kursy dostosowane do naszych prywatnych preferencji. Niezależnie od tego, czy wolisz kursy indywidualne, czy grupowe, ProfiLingua zapewni Ci doskonałą naukę w świetnej atmosferze z wykwalifikowaną kadrą. Dostępne są również kursy wakacyjne, online lub takie o zwiększonej efektywności, które przyniosą korzyści każdemu. Oferta kursów jest również skierowana dla firm, które pragną podszkolić swoich pracowników w jednym z 16 dostępnych w szkole języków. 

Metoda nauczania

Autorska metoda nauczania PROFI, która zawarta jest również w nazwie, pomaga w szybki i łatwy sposób przyswajać języki obce. Metoda stworzona została dzięki wieloletniej pracy lektorów, która jest połączeniem komunikacji, naturalności, całkowitego wejścia w dany język, zajęć prowadzonych zamiennie przez lektorów i rodowitych użytkowników danego języka. Metoda PROFI przełamuje bariery w mówieniu, dąży do realizacji celu, zawierając w sobie interesujące tematy, elastyczne podejście oraz indywidualny tok nauki. 

W przypadku dzieci została stworzona dodatkowa metoda SMILE, która polega na rozwijaniu umiejętności i inteligencji oraz wykorzystywaniu wszystkich jego zmysłów w celu osiągnięcia lepszych wyników w nauce, oraz szybszego przyswajania wiedzy. Dzieci podczas tego świetnie się bawią, a przy tym rozwijają swoją umiejętność komunikacji w języku obcym oraz zapamiętują dużo więcej niż przy standardowej nauce z podręcznika. 

Jakiego języka można się uczyć w ProfiLingua?

ProfiLingua posiada szeroką ofertę języków znanych na całym świecie. Szkoła w głównej mierze skupia się na językach znanych w Europie, co nie oznacza, że są one wykorzystywane tylko tam. Azjatyckie języki takie jak chiński i japoński również znalazły się w ofercie szkoły językowej. Oprócz najbardziej popularnych jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski znajdą się języki, o których większość by nie pomyślała, żeby się go uczyć. Jeśli jesteś w mniejszości i chcesz uczyć się norweskiego, duńskiego, niderlandzkiego, czeskiego czy portugalskiego to nie ma problemu. W ofercie znajdą się również języki takie jak rosyjski czy ukraiński, które często porównywane są gramatyką i wymową do języka polskiego. Wybór należy do Ciebie!

Źródło zdjęć: freepik.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj