Kompletujesz kino domowe i zastanawiasz, jaki odtwarzacz Blu-ray kupić? Postaw na urządzenia sprawdzonego producenta. Prezentujemy najpopularniejsze modele odtwarzaczy Sony. Sprawdź, jakie możliwości oferują.

Odtwarzacz Blu-ray to wielofunkcyjne urządzenie, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Podstawową funkcją jest oczywiście odtwarzanie filmów zapisanych na płytach Blu-ray, jednak nowoczesne urządzenia oferują o wiele więcej. Za ich pomocą odtworzysz również muzykę z płyt CD i wideo z płyt DVD, a także pliki zapisane na dysku zewnętrznym czy w pamięci USB. Modele, które wyposażone są w łączność Wi-Fi, mogą bezprzewodowo łączyć się z innymi urządzeniami np. z komputerem czy konsolą. Umożliwia to błyskawiczne przesyłanie multimediów.

Zastanawiasz się, jaki odtwarzacz Blu-ray kupić? Prezentuje ranking najpopularniejszych odtwarzaczy Blu-ray w sklepie scentre.pl.

Odtwarzacz Blu-ray Sony UBP-X700

Za pomocą tego modelu odtworzysz filmy Full HD zapisane na płytach Blu-ray – ale to nie wszystko! Urządzenie odczytuje także płyty Ultra HD Blu-ray – dzięki temu możesz oglądać materiały w rozdzielczości 4K. Jest ona czterokrotnie wyższa od rozdzielczości Full HD. Urządzenie obsługuje format HDR10 i technologię Dolby Vison, które zapewniają wysoką jasność obrazu, nasyconą czerń i intensywne kolory. Dzięki temu obraz zachwyca realizmem. Odtwarzacz Blu-ray 4K możesz podłączyć do domowej sieci Wi-Fi. Umożliwia to bezprzewodowe przesyłanie obrazu z serwisów streamingowych.

Odtwarzacz Blu-ray Sony BDP-S6700B

Odtwarzacz Blu-ray Sony BDP-S6700B interpoluje rozdzielczość filmów do 4K. Dzięki temu możesz cieszyć się szczegółowym i ostrym obrazem. Z kolei bezstratne kodowanie dźwięku Dolby TrueHD zapewnia niepowtarzalne doznania słuchowe. Ten odtwarzacz Blu-ray 4K jest również zgodny z systemem kodowania DTS-HD Master Audio – dzięki temu możesz cieszyć się nieskompresowanym dźwiękiem w najwyższej jakości.

Technologia Miracast pozwala błyskawicznie przesyłać obraz ze smartfona lub tabletu – jest to możliwie dzięki wykorzystaniu technologii Wi-Fi Direct. Muzykę możesz przesyłać również za pośrednictwem łącza Bluetooth – szybko i wygodnie.

Odtwarzacz Blu-ray Sony 4K UBP-X800M2

Ranking odtwarzaczy Blu-ray 4K zamyka modelSony 4K Sony 4K UBP-X800M2. Połączenie wysokiej rozdzielczości UHD i trybu HDR10 zapewnia realistyczny obraz nasycony żywymi kolorami. Technologie Dolby Atmos i DTS:X zapewniają przestrzenny dźwięk – dzięki temu będziesz miał wrażenie, że znajdujesz się w samym środku akcji. Urządzenie obsługuje praktycznie wszystkie popularne formaty plików wideo i audio (m.in. MPEG4, AVCHD, MP3, AAC, FLAC) – możesz streamować je bezprzewodowo za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi.

Życzymy udanych seansów!

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj