Rosyjskie kosmetyki naturalne, które zdobywają rynek. Dlaczego Babuszka Agafia podbiła serca Polek?

Potrzeba stosowania kosmetyków naturalnych, które nie obciążają cery, a mają na nią niemal zbawienny wpływ jest wśród kobiet i i mężczyzn coraz większa. Coraz częściej też unikamy kosmetyków drogeryjnych, z długim składem, który ciężko rozszyfrować. O rosyjskich kosmetykach naturalnych zrobiło się głośną za sprawą Babuszki Agafii – produktów tworzonych przez zielarkę Agafię Tichonową Jermakową. Czemu zawdzięczają taki rozgłos?

Naturalny skład o skutecznym działaniu

Jeszcze kilka lat temu kosmetyki naturalne uważane były za mało skuteczne i mające zbyt delikatne działanie, które nie poradziłoby sobie z niedoskonałościami i skórą problematyczną. Było to jednak całkowicie błędne myślenie, a siłę kosmetyków naturalnych udowodniła seria Babuszka Agafia. Kosmetyki zawierają naturalne składniki, które znajdują się na terenie tajgi i Syberii. Należą do nich między innymi tarczyca bajkalska i olejek cedrowy. Kosmetyki są nie tylko bezpieczne dla skóry, ale wysoki stężenie składników naturalnych czyni je również skutecznymi.

Kosmetyki wysokiej jakości w przystępnej cenie dostępne dla wszystkich

Wielki bum na kosmetyki naturalne zapoczątkowany był niewyobrażalnie wysokimi cenami, dlatego początkowo z dobrodziejstw natury korzystały przede wszystkim gwiazdy. Seria Babuszka Agafia odmieniła ten trend i udowodniła, że wysokiej jakości kosmetyki naturalne mogą mieć przystępną cenę i być dostępne dla każdego. Dzięki temu te produkty rosyjskie znaleźć można nie tylko w drogeriach internetowych, ale również stacjonarnych, z przetłumaczonym składem.

Babuszka Agafia – pielęgnacja od A do Z

Seria naturalnych kosmetyków rosyjskich obejmuje produkty do pielęgnacji włosów i skóry. Wśród nich znajdują się:

  • balsam do włosów chroniący kolorowy
  • krem do rąk odmładzający
  • maska do twarzy dziegciowa
  • witaminowa pasta do zębów
  • jałowcowy peeling do ciała
  • płatki mydlane do prania odzieży dziecięcej
  • relaksujący płyn do kąpieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here