Każdy z nas może korzystać z publicznej opieki zdrowotnej. Publiczna służba zdrowia oferuje swoje usługi w ramach świadczenia NFZ, niemniej jednak takie usługi mogą nie wystarczyć. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej w większym stopniu niż z publicznej. Głównym ku temu powodem, jest bardzo długi czas oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty, który może przeciągać się od kilku tygodni, do kilku miesięcy – w skrajnych przypadkach te terminy mogą przeciągać się do nawet kilku lat.

Prywatna przychodnia Łódź ma naprawdę wiele zalet. Odpłatne usługi medyczne charakteryzują się dużym profesjonalizmem. Zupełnie odwrotnie ma się sytuacja publicznych placówek. Dlaczego jeszcze ludzie decydują się na korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej?

Odpłatna specjalistyczna opieka zdrowotna nie boli

Każdy obywatel ma z góry potrącaną z pensji kwotę, która trafia na poczet Narodowego Funduszu Zdrowia. W związku z tym może korzystać ze świadczeń zdrowotnych nieodpłatnie. To niestety wiąże się z niebywale długim czasem oczekiwania na samą konsultację, nie wspominając już o zabiegu. Korzystanie z publicznej służby zdrowia jednak często nie wystarcza i w wielu przypadkach i tak konieczne jest kontynuowanie leczenia w prywatnej klinice.

Z usług prywatnej przychodni w Łodzi możemy korzystać natomiast dobrowolnie. Można z niej korzystać jednorazowo lub w ramach abonamentu rocznego za opłatą. Nowoczesne centra medyczne oferują naprawdę rozbudowany pakiet usługowy. Ponadto dysponują wykwalifikowaną kadrą medyczną, która służy wsparciem i profesjonalizmem na każdym etapie konsultacji, czy też zabiegu. W takich miejscach nie spotkamy się z odmową, czy też ignorancją, jak to w niektórych publicznych placówkach bywa.

Co wchodzi w skład oferty prywatnych centrów medycznych?

W ramach pakietu NFZ nie mamy niestety dostępu do wszystkich usług. Za większość specjalistycznych porad medycznych i tak musimy płacić, wcale nie dziwi więc fakt, iż coraz częściej decydujemy się w pierwszej kolejności skontaktować ze specjalistą w prywatnej placówce. Oszczędzamy tym samym swoje nerwy i czas, który często jest nam bezsensownie zabierany przez oczekiwanie na wizytę w placówkach, które mają podpisaną umowę z NFZ.

Jedną z takich placówek, która oferuje profesjonalne usługi specjalistów z wielu dziedzin medycyny, jest Bałuckie Centrum Medyczne. W ramach podstawowego pakietu usługowego możemy tam znaleźć internistę oraz lekarzy specjalistów, takich jak: dietetyk, kardiolog, neurolog, ortopeda, urolog, radiolog czy też psychiatra. Do tego dochodzą również usługi w ramach medycyny estetycznej oraz kosmetologii – mogą one zainteresować szczególnie panie, które lubią dbać o zdrowy wygląd i samopoczucie.

Korzystając z usług prywatnej przychodni w Łodzi, możemy liczyć na szybką obsługę. Wizyta u specjalisty w takich placówkach odbywa się po zaledwie kilku dniach od umówienia – w przypadku internisty, może to nastąpić nawet tego samego dnia po zaledwie kilku godzinach. Takie prywatne centra medyczne są wyposażone w nowoczesne sprzęty specjalistyczne, co gwarantuje nam również dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia. Jest to zatem bardzo dobre wyjście z sytuacji, w której potrzebujemy natychmiastowej pomocy, która często jest nam odmawiana w przypadku publicznej opieki zdrowotnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj