Polacy coraz chętniej wybierają różnego rodzaju aktywności, które pomagają dbać o kondycję oraz sprawiają, że ciało prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Wraz z tą modą oczywiście rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju gadżety, które na przykład obliczają ilość spalonych kalorii, ilość kroków czy też mierzą tętno. Możliwości jest wiele, a nowoczesne urządzenia nie tylko świetnie wyglądają i mają funkcje diagnostyczne, ale także motywują do tego, by robić coraz więcej, osiągać lepsze rezultaty. Dużym powodzeniem cieszą się sensory Wahoo tickr, a ich funkcjonalność sprawia, że idealnie sprawdzają się na wyposażeniu miłośnika nowoczesnych technologii.

Kiedy liczy się aplikacja?

Sensory pomiaru tętna i spalanych kalorii Wahoo tickr wykorzystują optyczną technologię. Dzięki temu można je połączyć ze smartfonem, zegarkiem czy też licznikiem rowerowym, a to sprawia, że jest to najwygodniejsza opcja, by systematycznie sprawdzać efekty wysiłku. Poza tym sensory Wahoo tickr można umieszcza na nadgarstku, ramieniu czy klatce piersiowej. Elastyczne paski dają naprawdę duże w tym względzie możliwości, więc można dopasować każde urządzenie do indywidualnych potrzeb. Dwupasmowa technologia Bluetooth i ANT+ pozwala na bardzo szerokie zastosowanie Wahoo tickr. Z drugiej strony wodoodporna obudowa sprawia, że można z niego korzystać niemalże wszędzie.

Dla kogo Wahoo tickr?

Po Wahoo tickr sięgają zarówno amatorzy, jak i osoby aktywnie trenujące fitness, bieganie, pływanie czy też jazdę na rowerze. Śledzenie tętna w pewien sposób pozwala wykorzystać możliwości ciała oraz sprawia, że można dobierać odpowiednie ćwiczenia do konkretnych potrzeb, a także trenować z odpowiednią intensywnością. Chodzi o to, aby aktywność była efektywna, a cel możliwy do osiągnięcia. Dobry trening powinien więc bazować nie tylko na dobranych ćwiczeniach, a także na odpoczynku, który pozwala się ciału zregenerować. Poza tym sensory Wahoo tickr śledzą także poziom spalanych kalorii, co niewątpliwie jest ważną motywacją dla sportowców.

Sensor pomiaru tętna Wahoo tickr pokazuje przede wszystkim wskaźnik wysiłku, jaki został włożony, by dane ćwiczenie wykonać. Poza pokonywaną odległością i intensywnością treningu ważnymi parametrami będzie również poziom zmęczenia i nawodnienia. Wiele osób sięga również po tego typu urządzenia, by chronić serce i nie narażać się na zbyt intensywne ćwiczenia. Poza tym to idealna motywacja dla osób, które mają siedzący tryb życia i trzeba im przypominać, że warto się ruszyć. Oczywiście dla zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj