Terminal płatniczy za darmo? To możliwe! Poznaj zalety transakcji bezgotówkowych!

Terminal płatniczy to niezastąpione urządzenie, które coraz częściej pojawia się w przestrzeni publicznej. Do niedawna trudno było obyć się bez gotówki na różnego rodzaju targach, bazarach, w salonach fryzjersko-kosmetycznych czy kwiaciarniach. Teraz coraz częściej jest to możliwe. Kartą płatniczą coraz częściej możemy też posłużyć się w gabinetach rehabilitacyjnych, gabinetach medycznych, a także firmach transportowych czy przewozowych gdy chcemy opłacić przejazd. Urządzeń płatniczych przybywa między innymi za sprawą trwającego w Polsce programu Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu klienci mogą częściej korzystać z preferowanych przez siebie form płatności, w tym szczególnie lubianych w naszym kraju płatności zbliżeniowych!

Płatności bezgotówkowe – jakie dają korzyści?

Termin płatniczy daje wiele możliwości. Dzięki niemu można dokonywać płatności nie tylko kartą płatniczą, zbliżeniowo lub tradycyjnie, ale także telefonem komórkowym, systemem BLIK czy takimi nowoczesnymi urządzeniami jak np. smartwatch. Zakupy możemy zrobić więc również gdy zapomnimy z domu portfela. Wystarczy do tego telefon!

Płatności bez gotówki są dużo szybsze niż tradycyjne. Zamiast odliczania gotówki, czekania na przeliczenie jej przez kasjera, a następnie oczekiwania na wydanie reszty, wystarczy jedynie zbliżyć kartę do urządzenia. Dzięki temu obsługa staje się sprawniejsza, a kolejki – krótsze!

Kolejną, niezwykle ważną kwestią jest bezpieczeństwo. Transakcje bezgotówkowe pozwalają na bezpieczne przekazanie środków z konta na konto, ale także… realnie pozwalają chronić nasze zdrowie! Mogliśmy przekonać się o tym w ostatnim czasie, w dobie pandemii COVID-19, kiedy pojawiało się wiele apeli o dokonywanie płatności bezgotówkowych.

W przypadku transakcji bezgotówkowych nie istnieje tak duże ryzyko zarażenia jak podczas korzystania z gotówki. Na banknotach z łatwością mogą gromadzić się niebezpieczne dla naszego zdrowia wirusy i bakterie, które następnie, przekazywane są z rąk do rąk. W przypadku karty płatniczej mamy do czynienia z jednym użytkownikiem, na dodatek terminale płatnicze dezynfekuje się w bardzo prosty sposób, nieporównywanie łatwiejszy niż w gotówkę.

Terminal płatniczy za 0 zł

Polska Bezgotówkowa to program, dzięki któremu mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe urządzenia płatnicze, a na dodatek przez 12 miesięcy nie płacić za użytkowanie urządzeń. Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy? Wejdź na https://bezgotowki.pl/oferta/ i dowiedz się więcej!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj