Nie wiesz, dokąd wybrać się na urlop z rodziną? Szukasz miejsca, które będzie równie atrakcyjne dla dorosłych, jak i dla dzieci? Wybierz nadbałtycką Jastrzębią Górę. Znajdziesz tu nie tylko wspaniałe plaże i imponujące klify. Miejscowość oferuje także rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, którą docenią rodzice, oraz atrakcje, obok których obojętnie nie przejdzie żadne dziecko.

Jastrzębia Góra na wakacje – dlaczego warto?

Jastrzębia Góra to stosunkowo młoda miejscowość nadbałtycka. Pierwsze zabudowania, od razu o charakterze turystycznym, powstały tu niespełna sto lat temu. Dziś trudno odnaleźć tu ślady tej niewielkiej i nieco tajemniczej wioski leżącej na klifowym wybrzeżu Bałtyku. Tym, co pozostało jednak niezmienne, jest Bałtyk ze swoim kojącym szumem, piękne piaszczyste plaże i spokój, którego brakuje innym, większym nadmorskim miejscowościom. Co więcej zaoferować może Ci współczesna Jastrzębia Góra? Hotel dla dzieci i rodziców, apartamenty o różnym standardzie, agroturystyki i pola namiotowe.

Obecnie dla odwiedzających udostępnione są oficjalne kąpieliska nadmorskie, a także wiele kilometrów dzikich plaż. Czas można tu spędzić także na przyjemnych przechadzkach, np. Bulwarem Nadmorskim prowadzącym do pobliskiego Władysławowa, czy Promenadą Światowida z licznymi knajpkami. Ciekawymi miejscami są także: Gwiazda Północy, a więc pomnik ustawiony w najdalej na północ wysuniętym miejscy Polski, oraz Lisi Jar, czyli głęboki na 50 metrów wąwóz.

Atrakcje dla dzieci w okolicach Jastrzębiej Górze

Podczas nadmorskiego urlopu z dziećmi jedną z najważniejszych kwestii jest czysta, piaszczysta i bezpieczna plaża. Takie warunki znajdziesz w Jastrzębiej Górze, która słynie ze swoich szerokich nawet na 200 metrów, nadzorowanych przez ratowników kąpielisk. Gdy Twoje pociechy znudzą się już kopaniem w piasku, budowaniem zamków, pływaniem i zabawami na świeżym powietrzu, bez problemu znajdziesz w okolicy atrakcje, które je zachwycą.

W samej miejscowości na dzieci jak magnes działa Promenada Światowida, gdzie można zjeść lody, gofry, kupić pamiątki i dobrze się bawić. Czekają tu nas Was też Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Motyli i park linowy Tarzan. Możecie wybrać się również do pobliskiego Rozewia, aby zobaczyć panoramę z latarni morskiej, do Władysławowa do Ocean Parku czy też do jednej z wielu stadnin na przejażdżkę konną. Jeden dzień warto poświęcić na wizytę na Helu, gdzie dzieci z pewnością oczarują tamtejsze foki.

Jastrzębia Góra – hotel dla dzieci i dorosłych

Coraz poważniej myślisz o spędzeniu wakacji z dziećmi w Jastrzębiej Górze? Nic dziwnego – to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Znajdziesz tu zarówno spokój i bliskość natury, jak i wiele sposobności do spędzenia przyjemnego czasu w gronie najbliższych. Czy uda się tu również odkryć hotel dla dzieci? Jastrzębia Góra z pewnością Cię nie zawiedzie w tym zakresie.

Wysoki poziom usług hotelarskich, w tym skierowanych do rodzin z dziećmi, przyciąga do Jastrzębiej Góry klientów w różnym wieku. Niezależnie, czy przyjedziesz z niemowlęciem, przedszkolakiem, dzieckiem w wieku szkolnym czy nastolatkiem, będą zachwyceni. Niemal każdy hotel dla dzieci Jastrzębia Góra, w tym Astor Hotel, oferuje udogodnienia dla rodzin takie jak np. strefy dla dzieci, sale zabaw, specjalne menu dla maluchów czy zabawy z animatorami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj