XXI wiek stał się epoką ekspansji internetu. Służy on nam nie tylko do wyszukiwania informacji czy do rozrywki. Wiele social mediów, które zrodziły się w sieci, tworzy dziś współczesny świat, mając realny wpływ na trendy czy opinie. Dziś zostanie influencerem czy youtuberem stanowi odrębny zawód. Jak sobie pomóc w rozwoju kariery na Instagramie? Czy da się kupić followersów? Czy to legalne? Wreszcie – jakie zalety ma zakup obserwujących na Insta?

Po co nam Followersi

Zacznijmy od podstaw. Internet zdominowały różne social media takie jak Facebook, Instagram, Snapchat, Tiktok czy Twitter. Rozwijają się też serwisy takie jak YouTube czy Reddit. Ludzie zmienili styl życia w tak wielkim stopniu, że publikowanie swoich treści na wyżej wymienionych mediach stało się nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Ale aby wybić się w szerokiej społeczności, nie wystarczy po prostu „być” w social mediach czy tworzyć wartościowe czy popularne treści. Ta popularność powinna być jeszcze potwierdzona poprzez narzędzia charakterystyczne dla danego mediów. Głównie będzie to liczba obserwujących oraz liczba polubień. Dopiero posiadając ich odpowiednią ilość, możemy liczyć się ze wsparciem firm i koncernów, dzięki którym zaczniemy zarabiać na tym, co robimy. Staniemy się Influencerem.

Można zapytać zatem, kim jest followers i dlaczego jest ważny? Pojęcie to jest ważne w świecie Instagrama. Followers, czyli obserwujący oznacza po prostu osobę, która śledzi nasz profil lub też dany hashtag. Im więcej posiadamy na swoim profilu Followersów, tym nasze konto jest bardziej atrakcyjne dla reklamodawców czy Firm wspierających oraz zwiększa naszą popularność wśród innych. Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z Instagramem, trudno nam będzie przebić się szybko do wielu osób. Dlatego też możemy skorzystać z serwisu, oferującego nam zakup followersów. Warto tu wspomnieć, że taki zakup jest jak najbardziej bezpieczny oraz legalny. Nie ma przepisów, które zabraniałyby takiej praktyki.

Zalety kupna obserwujących

obserwacje na instagramie od instalajki.pl

Głównym celem zakupu followersów na Instagramie pozostaje rozwój nowego konta lub podniesienie zasięgów dla tego, które już istnieje. Praktyka kupowania obserwujących nie jest czymś nowym, ani elitarnym. Z tego rozwiązania korzystają między innymi politycy, modelki, piosenkarze, gwiazdy telewizji, youtuberzy. Zatem kupować followersów mogą zarówno początkujący influencerzy jak również wielkie gwiazdy. Nie ważne, czy jesteś osobą prywatną, która chce zyskać popularność, czy posiadasz Firmę, której celem jest pozyskanie nowych użytkowników – zakup obserwujących nie jest dla nikogo ograniczony.

Chcąc skorzystać z tych usług, możemy kupić zarówno followersów, polubienia jak również komentarze. Internet oferuje wiele stron, gdzie można skorzystać z takich zakupów, ale najważniejsze to znaleźć stronę godną zaufania, która zaoferuje nam wysoką jakość obserwujących. Do takich stron należą np. instalajki.pl

Zakup obserwujących wiąże się z wieloma zaletami. Kupowanie obserwujących zwiększa naszą atrakcyjność dla firm współpracujących, zwiększa nasz zasięg, sprawia że szybko się wybijamy na Instagramie, promuje nasze konto, zwiększa zaangażowanie naszych fanów na profilu, sprawia, iż otrzymujemy więcej benefitów w postaci np. popularnych znajomych, zwiększa zaufanie oraz popularyzuj nasz wizerunek.

Na co zwrócić uwagę

Szukając właściwej strony, dzięki którym zakupimy followersów trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę. Nie zawsze bowiem hasło „najtaniej i najszybciej” oznacza najlepszą opcję. Co wobec tego powinieneś sprawdzić?

  • opinie o stronie
  • ofertę oraz ceny (Powinna ona uwzględniać liczbę obserwujących. Dobra oferta posiada również gwarancje i dodatkowe opcje tj. stopniowe dodawanie obserwacji czy obserwujących z realnych kont)
  • co musisz podać przy składaniu zamówienia (wystrzegaj się tych stron, gdzie niezbędne są Twoje prywatne dane lub hasła)
  • regulamin
  • sposoby bezpiecznej płatności tj. BLIK czy Przelewy24
  • blog strony (zwróć uwagę na zrozumiałośc wpisów i ich częstotliwość)
  • czy strona ma estetyczny i profesjonalny wygląd

Na koniec – nie kieruj się pozycją strony w Google, gdyż zasięgi i algorytmy giganta bywają sztucznie zwiększane. Jeśli zależy Ci na stronie rzetelnej, zdecydowanie polecamy ci instalajki.pl Dzięki nim staniesz się takim Influencerem jakim chcesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj