Widzisz, że twój przyjaciel ciągle siedzi przed monitorem komputera, oglądając sporty ekstremalne? Zbliżają się urodziny twojej siostry, która kocha morze i aktywnie spędza czas lub osiemnastka kumpla i ze znajomym nie wiecie ,na co się złożyć? Kurs wind/kite w Fun Surf to idealne rozwiązanie.

Funsurfowe vouchery czekają!.

W ramach voucheru można wykupić dowolny kurs windsurfingu lub kitesurfingu w Chałupach, do zrealizowania przez cały sezon 2019. Wystarczy wpłacić pieniądze, a szkoła wysyła voucher mailem. Później wystarczy już tylko kliknąć ,,drukuj’’. Możemy wybrać ładny, ozdobny papier, zapakować do koperty i obdarować szczęściarza. Decyzja co do kursu zależy od nas – mogą to być kursy grupowe lub indywidualne windsurfingu lub kitesurfingu albo voucher kwotowy do wypożyczalni.

Najbardziej rekomendowanym jest kurs indywidualny, który może być realizowany dowolnie przez cały sezon. Sam wybierasz terminy i godziny kursu, a pływanie możesz dostosować do warunków wietrznych, własnych planów co do innych aktywności oraz oczywiście chęci. Godziny nie przepadną, będziesz mógł je wypływać do końca danego sezonu.

Do wyboru są dwie bazy – Chałupy i Polaris na Półwyspie Helskim. Co ważne – indywidualny kurs nie oznacza tego, że musisz pływać sam. Jeśli uważasz to za nudne, możesz zabrać przyjaciół. Nie stracisz, a nawet zyskasz niższą cenę. W przypadku kursu indywidualnego grupa szkoleniowa z jednym instruktorem może liczyć od jednej do maksymalnie pięciu osób. Voucher można zrealizować w dowolnym momencie przez cały sezon, tak żeby termin szkolenia pasował Wam wszystkim.

Prezentem możemy sprawić radość osobie na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Jak to zrobić? Instrukcja krok po kroku poniżej:

1.wysyłamy maila na info@funsurf.pl z imieniem i nazwiskiem obdarowanej osoby
i rodzajem wybranego kursu
2. szkoła potwierdza mailem przyjęcie rezerwacji i wysyła numer konta do wpłaty
3. wpłacamy należność za kurs na konto
4. po zaksięgowaniu wpłaty dostajemy na maila voucher
5. drukujemy i wręczamy, a obdarowany cieszy się z prezentu

To bardzo proste!

W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić na numer 81 4 415 415 lub pisać na maila info@funsurf.pl. Fun Surf aktywnie działa także na Facebooku i sprawnie odpowiada na wszelkie wiadomości. Czekając na odpowiedź możemy zobaczyć, że publikują posty nawet zimą, w oczekiwaniu na lato i sezon na kurs kitesurfingu hel.

Z voucherem my też już możemy oczekiwać nowego sezonu na Półwyspie. Kursy są dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać. Jeśli już pływasz, a chcesz zarażać tą pasją innych lub chcesz spędzić wakacje windsurfingowe lub kitesurfingowe z osobą, którą lubisz, nie czekaj. Już dziś możesz dać jej okazje do złapania bakcyla w idealnych dla początkujących warunkach, jakimi cieszy się Półwysep Helski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj