Latarnie ogrodowe pozwolą na spędzanie czasu na świeżym powietrzu nawet po zapadnięciu zmroku. Szczególnie przydają się podczas wieczornych, letnich imprez. Doskonale sprawdzają się jako oświetlenie tarasu, ogrodowych ścieżek lub altany. Odpowiednio dobrane będą piękną dekoracją, zarówno po zmroku, jak i w ciągu dnia. W artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze latarni do ogrodu.

Najważniejsze cechy latarni do ogrodu

Wybierając latarnie ogrodowe, zwróć uwagę na jakość ich wykonania. Zdecyduj się na solidne i stabilne modele, wystarczająco ciężkie, aby nie przewrócił ich wiatr. Jeśli szukasz latarni, w których można ustawić płonące świece, wybierz modele ze szklanymi bokami. Zapobiegną one zdmuchnięciu ognia lub przypadkowemu przewróceniu świecy. Dadzą również niepowtarzalny efekt wizualny. Zwróć też uwagę na zabezpieczenie lampionów przed korozją i negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Jeśli szukasz ogrodowych latarni najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach, zajrzyj do sklepu internetowego Messa Home. Znajdziesz tutaj bogaty wybór lampionów do domu i ogrodu, a także stylowe meble i dodatki. Możesz też liczyć na pomoc obsługi w wyborze odpowiedniego lampionu.

Stwórz piękną dekorację ogrodu z wykorzystaniem ozdobnych latarni

Latarnie ogrodowe mogą stanowić efektowną dekorację, która pięknie prezentuje się zarówno za dnia, jak i po zapadnięciu zmroku. Do ogrodu pełnego kwiatów i krzewów możesz wybrać modele drewniane, pomalowane na biały kolor. W ten klimat idealnie wkomponują się też te o barwie naturalnego drewna. Na nowoczesnym tarasie możesz ustawić chromowane latanie ogrodowe. Takie dodatki świetnie sprawdzają się także w pomieszczeniach. Jeśli organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu, latarnie ogrodowe będą elegancką i praktyczną dekoracją. Przydadzą się też podczas romantycznego wieczoru we dwoje lub wieczornego grilla w gronie przyjaciół.

Jaki rozmiar latarni wybrać do ogrodu?

Dobór rozmiaru latarni ogrodowych będzie zależny od ich przeznaczenia. Jeśli mają za zadanie oświetlać ścieżkę lub ogrodową altanę, lepiej wybrać duże latarnie drewniane lub chromowane. Te o szerokiej podstawie są najbardziej stabilne, a zatem najbezpieczniejsze w użytkowaniu. Zapewnią też doskonałe oświetlenie okolicznego terenu. Z kolei gdy zależy Ci na ich łatwym transportowaniu, lepiej sprawdzą się poręczne lampiony w mniejszym rozmiarze. Warto też rozważyć zakup zestawu latarni utrzymanych w tej samej stylistyce. Wówczas dużą latarnię możesz ustawić w stałym punkcie, a mniejszą z łatwością przenosić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here