Chcesz zdecydować się na zakupienie nowego samochodu? A może poszukujesz czegoś z drugiej ręki? Jeśli nie masz pełnej sumy, nie musisz się obawiać, że zakup trzeba będzie odłożyć na później. Teraz można skorzystać z atrakcyjnych form finansowania bezpośrednio w salonach dealerskich!

W salonach dealerskich na poszukiwaczy samochodów czeka wiele ofert. Oprócz pojazdów, które niedawno opuściły fabryki, na przykład takich jak nowy Ford Focus, do dyspozycji są również modele używane. Na ogół są to auta kilkuletnie, które zostały oddane do salonu w ramach rozliczeń przez klientów, ale również modele poleasingowe albo legalnie sprowadzane z innych krajów.

Bezpieczniej u dealera

Jest w czym przebierać – nawet jeśli kupujący nie chce przeznaczać na zakup samochodu sporej sumy, w salonach dealerskich może znaleźć wiele korzystnych propozycji. Co więcej, zakup można wykonać bez ryzyka – w przypadku samochodów używanych klient otrzymuje do wglądu badania techniczne pojazdu, może wybrać się na jazdę próbną, a także może otrzymać gwarancję nawet na auta używane.

Zatem zakup samochodu z drugiej ręki u dealera na pewno będzie bezpieczniejszym wyborem niż skorzystanie z ogłoszeń czy komisów oraz giełd samochodowych.

Weź kredyt lub leasing na miejscu

Oprócz tego klienci decydujący się na zakupienie samochodu w salonie dealerskim mogą na miejscu skorzystać z atrakcyjnych form finansowania. To duży plus, biorąc pod uwagę oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ oferty dealerów często są bardziej atrakcyjne niż w bankach i w firmach leasingowych – to powoduje, że korzysta z nich tak wielu kierowców.

Wniosek o kredyt samochodowy czy o leasing można wypisać od razu na miejscu. Pracownik salonu pomoże w wypełnieniu wszystkich rubryk. Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku to na ogół kilka godzin, więc decyzję o przyznaniu kredytu czy leasingu można otrzymać jeszcze tego samego dnia. Umowę podpisuje się także bezpośrednio u dealera, wobec tego nie ma potrzeby udawania się już do innych placówek bankowych czy leasingodawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj